Контакт-центр: Пн-Пт
Сб
Вс
8:00 - 20:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
Стационар: 24/7
 • Бульвар Вацлава Гавела, 40-А
  (ранее Ивана Лепсе)
 • Украина, Киев, 03126
 • [email protected]
 • 0 800 50 77 57

  (все звонки бесплатные)

 • поиск
• Клиника и операции Пн–Сб 8:00–19:00 • Стационар 24/7 • Резервное электричество • Скидка ВПО, ВСУ -20%
• Клиника и операции Пн–Сб 8:00–19:00 • Стационар 24/7 • Резервное электричество • Скидка ВПО, ВСУ -20%

Чибисова Ирина Владимировна

Гинеколог Оперирующий гинеколог Гинеколог-эндокринолог ❤️Отзывы

 • врач высшей категории
 • кандидат медицинских наук
 • опыт работы 40 лет
 • опытный оперирующий гинеколог

ПРИЕМНЫЕ ДНИ: Вт, Пт

СТОИМОСТЬ ПРИЕМА: 1260 грн

ОПЛАТИТЬ

АДРЕС: г.Киев. бульвар Вацлава Гавела, 40-А

ЧТО ВХОДИТ В СТОИМОСТЬ ПРИЕМА?

 • Консультация
 • Осмотр на кресле
 • Назначение плана обследований
 • Назначение плана лечения

Акционное предложение на чек-апы у доктора Чибисовой И.В.

  

Операции которые выполняет специалист:

Ведущий оперирующий гинеколог клиники. Специализируется на эндоскопической и трансвагинальной хирургии в гинекологи и современных методиках терапии предраковых патологий, стрессового недержания мочи у женщин, гинекологической эндокринологии, лечении нарушения способности к деторождению и наблюдения беременности.

Диагностические процедуры:

 • Биопсия
 • Диагностическая гистероскопия
 • Диагностическая лапароскопия
 • Диагностическое выскабливание стенок полости матки и цервикального канала
 • Метросальпингография

Лечение заболеваний:

Образование:

 • 1983 г. — Луганский государственный медицинский университет, специальность «Лечебное дело
 • 2009 г. – Международный Соломонов университет по специальности «Правоведение (медицинское право)», квалификация юриста
 • 2015 г. — высшая категория по специальности «Онкогинекология»

Публикации и статьи:

 • Досвід лікування циклічної масталгії і мастодинії у жінок репродуктивного віку / А. Я. Сенчук, І. О. Доскоч, І. В. Чибісова, С. В. Москаленко // Здоровье женщины. — 2015. — № 2. — С. 114-118.  Читать подробнее ЧИБИСОВА ИРИНА ВЛАДИМИРОВНА ▷ отзывы ▷ гинеколог-эндокринолог ▷ - фото 4
 • Хронічна патологія гепатобіліарної системи у вагітних (клініко-патогенетична характеристика, лікування, акушерська тактика) : Автореф. дис… канд. мед. наук : 14.01.01 / І. В. Чибісова; Харк. держ. мед. ун-т. — Х., 2004. — 20 c. — укp.  Читать подробнее ЧИБИСОВА ИРИНА ВЛАДИМИРОВНА ▷ отзывы ▷ гинеколог-эндокринолог ▷ - фото 5
 • Особливості медичного супроводу вагітних з анемією при серцевій недостатності в клініці екстрагенітальної патології / Ю. В. Давидова, І. В. Чибісова, К. Г. Апресова, О. М. Мокрик, А. О. Огородник // Педіатрія, акушерство та гінекологія. — 2013. — 76, № 6. — С. 46-49 Читать подробнее

Автор нормативно-правовых актов:

 • Наказ Міністерства охорони здоров’я України 15.12.2003 N 582 Про затвердження клінічних протоколів з акушерської та гінекологічної допомоги Читать подробнее
 • Наказ Міністерства охорони здоров’я України Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини»
  здоров’я України 16.05.2016 № 449 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України 02.07.2016 № 655
 • Наказ Міністра охорони здоров’я України 28.01.2011 N 42 28.01.2011 N 42 Про затвердження клінічного протоколу з акушерської допомоги «Ведення вагітності та пологів у жінок з хворобами серця» Читать подробнее
 • Наказ Міністра охорони здоров’я України 27.12.2011 N 976 Про затвердження клінічного протоколу з акушерської допомоги «Вагінальні пологи після кесаревого розтину» Читать подробнее
 • Наказ Міністра охорони здоров’я України 27.12.2011 N 977 КЛІНІЧНИЙ ПРОТОКОЛ з акушерської допомоги «Кесарів розтин» Читать подробнее
 • Державний експертний центр Міністерства охорони здоровя України. Туберкульоз. клінічна настанова заснована на доказах Читать подробнее
 • Стратегії профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В та С до 2030 року Читать подробнее

ПАТЕНТЫ:

СЕРТИФИКАТЫ И СВИДЕТЕЛЬСТВА:

Це щастя — максимально довіряти своє здоров’я, відчувати впевненість в результаті і знати, що ти у цілком надійних руках.. Величезне дякую моєму лікуючому лікарю Ірині Володимирівні Чибісовій! І дякую клініці Добрий прогноз! Ви допомогли мені перебороти страх перед оперативним втручанням і одужати. Персонал в клініці чудовий, всі підтримують, виявляють турботу і піклуються про кожного пацієнта.

Ольга
21.06.2024

Дякую лікарю Чибісовій Ірині Володимирівні за її професіоналізм, увагу до дрібниць та неймовірну чуйність. Клініка «Добрий прогноз» — найкраща з тих, в яких я обслуговувалась.

Юлія
31.05.2024

Величезне дякую всій клініці, всьому персоналу за чудові умови під час проведення лікування і відношення, а особливо окремо лікарю ЧИБІСОВІЙ ІРИНІ ВОЛОДИМИРІВНІ! Такого доброго, щирого, чуйного відношення я ще ніде не зустрічала. Ви НАЙКРАЩІ!
Бажаю вам розвиватися і створити власну мережу, бо клінік з таким рівнем сервісу має бути більше.

Тетянаве
14.05.2024

Дякую лікарю Чібісова І.В дуже компетентному фахівцю і людині. А також персоналу який допомагає і відгукується. Приємно вражена не тільки лікуванням, а і ставленням.
Оперуюсь не вперше, буду рекомендувати Вашу клініку.

Вікторія
28.03.2024

Хочу висловити вдячність лікарю Чибісовій Ірині Володимирівні! Лікар від Бога!
Клініка також дуже сподобалась. Чисто, комфортно. Персонал працює швидко, всі ввічливі, уважні.
Бажаю і надалі працювати так само якісно.

Анна
16.02.2024

Серед усіх лікарів, які мені зустрічались, Ірина Володимирівна найкраща! Дуже розумна, виважена, уважна. Таких хороших, професійних лікарів, як вона дуже мало в Україні. Нажаль.
Тому, якщо вам потрібна справді якісна та надійна медична допомога — від усього серця раджу звертатися в «Добрий прогноз». Вас не тільки уважно вислухають і запропонують найоптимальніше рішення щодо плану вашого лікування, а ще й приймуть до уваги всі ваші побажання.

Людмила
25.01.2024

Дякую неймовірно досвідченому і талановитому лікарю Чибісовій Ірині Володимирівні! Умови в клініці чудові, дуже комфортно та зручно. Смачно годують. І ціни прийнятні.

Олександра
28.11.2023

Хочу дуже сильно подякувати моєму геніальному лікарю Чибісовій Ірині Володимирівні. Лікар справді професійна, чуйна, уважна. Отримала найкраще обслуговування з можливих. Дякую персоналу клініки «Добрий прогноз» за вашу працю!

Олена
17.11.2023

Дякую клиники та всім лікарям що мною займались. Особоиво Ірині Володимирівні. Це лікарь від бога! Так і далі допомагайте людять. Найкращі побажання!

Катерина
17.11.2023

Дякую лікарям Ірині Володмимирівні і Єлизаветі Михайлівні! Ви — Лікарі з великої літери. А також медсестричкам Катюші та іншим — Ваша турбота робить період після операції набагато легшим і приємнішим.

Наталія
24.10.2023

Хочу подякувати Чибісовій Ірині Володимирівні за проведену операцію! Також дякую медичному персоналу, який опікувався мною у післяопераційному періоді!

Юлія
20.09.2023

Дякую Ірині Володимирівні за проведену операцію. Все пройшло швидко, легко і сподіваюся на гарний результат гістології.

Інна
24.08.2023

Оперувалася у лікаря Чибісової І.В. Все пройшло на рівні, як сама операція, так і післяопераційний період. Нарікань немає, все чудово.

Ліля
01.08.2023

Дуже дякую Лікарю Ірині Володимирівні Чибісовій за приділену увагу, час, детальні пояснення мого стану і рекомендації! Клініка дуже сподобалась, нове обладнання, комфортно, чисто, персонал уважний.
Бажаю вам розвитку, процвітання та миру!

Оксана
18.05.2023

Дуже дякую моєму лікарю Ірині Володимирівні Чибісовій! Клініка дуже сподобалася, чисто та дуже акуратно. Відношення дуже тепле, приємне. Смачно годують.
Дякую клініці «Добрий прогноз» за те, що ви є!

Юлія
15.05.2023

Клініка вражає сучасними, новітніми методами діагностики та лікування, з кваліфікованими спеціалістами, індивідуальним підходом до кожного пацієнта, ввічливим персоналом, чуйним відношенням до кожного!!! Особливо, найщиріша подяка лікарю Ірині Володимірівні Чибісовій за лікування моєї мами та проведені 2 операціїї- її професіоналізм, уважність, підхід до пацієнта- це вражає!! 10 зірочок Вам , успіхів та процвітання!!

Олена Семенко
25.04.2023

Дуже вдячна Ірині Володимирівні Чибісовій за професіоналізм, людяність та індивідуальний підхід до пацієнтів.
В цілому в клініці дуже хороші умови, персонал дуже уважний та приємний. Можу оцінити роботу клініки як бездоганну!
Раджу обов’язково звертатися в Добрий прогноз!

Ольга
25.04.2023

В клініці працює чудовий лікар — Чибісова Ірина Володимирівна. Дуже вдячна їй за детальні роз’яснення щодо стану мого здоров’я та проведене лікування,

Юлія
03.01.2023

Клініка «Добрий прогноз» назва їх сама про себе говорить, тому що там дійсно допомагають людям, там дійсно зроблять так щоб з твоїм здоров’ям було все добре, там працюють висококваліфіковані лікарі і окремо хочу відмітити лікаря Чибісову Ірину Володимирівну це людина з великої букви та лікар від Бога, я до кінця життя буду їй вдячна за свого синочка за своє жіноче здоров’я без неї я б напевно зараз не насолоджувалася материнством. Також в «Добрий прогноз» дуже привітний та неймовірний персонал, всі дуже милі, добрі, чуйні дівчатка це теж дуже важливо адже коли приходиш в лікарню ти переживаєш і дуже стаєш чутливим і хочеш бачити привітних людей, щоб до тебе гарно відносилися, відповіли на твоє 100000 питання. Я дуже рекомендую цю клініку.

Недільська Олена
30.11.2022

Якщо потребуєте професійного гінеколога- хірурга онколога, то вам до Чибісової Ірини Володимирівни. Ми завжди потребуємо не тільки правильного діагнозу, але й найкращих шляхів вирішення проблем. Ірина Володимирівна- лікар, який заспокоїть, розкаже все до дрібниць, порекомендує, яке втручання краще та надасть поради.
Хочу окрему подяку висловити анестезіологу- Андрєєву Олегу Юрійовичу. З цим лікарем ви будете завжди спокійні і впевнені, що прокинетеся після наркозу без головного болю та болю в спині(спинальна анестезія+мед.сон).
Щира подяка всьому медичному персоналу. Всі працюють, як одна команда і кожний добре виконує свою роботу, а ще й встигають шуткувати з пацієнтами, що полегшує напружений стан панцієнтів.
Щира подяка засновникам клініки та управлінському персоналу!! У вас дуже гарний колектив, пишайтесь ним і бережіть його!! А ще бажаю відкриття таких клінік по всій територіії України, щоб українці могли отримувати професійне лікування та гарне обслуговування.
Щиро дякую, здоров’я всім, миру і процвітання!!!

Оксана
14.10.2022

Все сподобалось, професійній догляд і виконання операції!

Юлія
15.09.2022

Дуже професійно виконують свою роботу обстеження як і сама операція пройшла швидко та якісно. Все на вищому рівні, після операції безкоштовні обстеження.Для мене це свідчить про те що про вас піклується ваш лікар.

Світлана
13.09.2022

Огромная благодарность Чибисовой И.В.!
Профессионал своего дела: диагноз был поставлен быстро и точно, что подтвердилось подальшими исследованиями, операция проведена, теперь лечение.

Татьяна
10.12.2021

Ирина Владимировна доктор от Бога!
Благодарна за такое доброе человечное отношение к пациенту, за то что разрушили все мифы и стереотипы, объяснили все и ответили на все вопросы??
Однозначно буду рекомендовать всем!
Ну и сама клиника на высшем уровне, сервис???

Екатерина
29.05.2021

Была знакома с Ириной Владимиовной еше в начале ее карьеры.Только самые хорошие впечатления о враче и человеке. Очень жаль, что она уехала из Луганска.

Zoja
11.06.2020

Висловлюю високу подяку доктору Чібісової Ірині Володимирівні, всьому персоналу, мед сестрам, санітарочкою Чисто, затишно, смачно годують !! Все сподобалося, просто на вищому рівні!

Инна
07.11.2019

Велике спасибі клініці «Добрий прогноз» і кожному її працівникові. Моя операція пройшла успішно, вперше без розрізів, вагінально, анестезія була спінальна. Це для мене унікально і комфортно навіть. Я дуже вдячна доктору Чібісової Ірині Володимирівні за її високий професіоналізм, простоту в спілкуванні, оптимізм. Вона делікатно, з ДОБРОМ і в той же час глибоко вміє вникнути в проблему пацієнта і вирішити її. Вона завжди знаходить правильну відповідь на будь-яке питання пацієнта. Нічого не упускає. Мед.сестра все хороші, вмілі, але хочу виділити Людмилу і Аліну. Вони милосердні, а це важливо для такої професії. Анестезіолог профі. Операційна бригада — молодці. Все злагоджено і чітко. Рецепшен розумничка, їжа і подача супер. Все смачно, хоч і післяопераційний))) Ну і Річард, він шикарний папуга. Дякую, дякую, дякую «Добрий прогноз». Милі жінки, бережіть своє жіноче здоров’я, не соромтеся, нічого не чекайте, що не складайте свої проблеми зі здоров’ям на найдальшу поличку і звертайтеся за допомогою до професіоналів.

Светлана
06.11.2019

Щиро і від щирого серця хочу подякувати всьому персоналу клініки, починаючи від дівчаток на рецепції і закінчуючи жінками, які містили в чистоті не тільки мою палату, а й, зокрема всю клініку! Операція пройшла дуже добре, анестезіологу окреме спасибі, скільки я не переносила наркозов — від цього я відійшла дуже легко! Вдячна всім за професіоналізм, догляд, кваліфікований підхід до кожного пацієнта. «Добрий прогноз» — клініка високого рівня, це те, до чого повинна прагнути наша медицина !!! Окреме спасибі Чібісової Ірині Володимирівні-це лікар від Бога! З такими лікарями і таким підходом можна нічого не бояться !!! Будьте здорові 🙂

Елена
06.11.2019

Замечательный доктор! Внимательная, добрая, не назначает ничего лишнего, всё только по делу! Всегда на связи по любому вопросу.

Маріанна
01.10.2019

Ирина Владимировна прекрасный человек и отличный специалист! Очень рада что судьба свела меня именно с ней. Она сделала для меня невозможное!!!

Юлія
01.10.2019
Марія
14.01.2019
Альона
09.01.2019
Лариса
09.01.2019
Василиса
20.12.2018
Оксана
19.12.2018
Олена
19.12.2018

Медицинское обслуживание на высшем уровне. Уютные палаты. Чибисова Ирина Владимировна — профессионал своего дела и отличный специалист и добрый человек! Всем

Надежда
19.12.2018
Оксана
14.12.2018

Безмерно благодарна Ирине Владимировне!
С первого же взгляда поняла, что этому доктору я могу довериться 🙂 Профессионал своего дела, все очень четко и ничего лишнего! Очень приятная женщина, при общении с которой чувствуешь спокойствие и доверие, поэтому, я сразу поняла, что оперироваться буду именно у этого врача и в этой клинике!!!

Елена
13.12.2018
Олена
12.12.2018

Замечательная женщина и врач. Помогла решить проблему бесплодия длинною в 4 года! сейчас ждём долгожданного сына! Спасибо, Ирина Владимировна!

Ирина
05.12.2018
Марина
04.12.2018
Надія
26.11.2018

Меня устроил профессионализм врача. Приятный доктор. Видно, что знает свое дело.

Источник © doc.ua/doctor/kiev/irina-chibisova

Инна
27.09.2018

Хороший специалист, обследованием довольна, планирую еще раз посетить. Все супер.

Источник © doc.ua/doctor/kiev/irina-chibisova

Лариса
12.09.2018

Чибисова из Луганска. Она принимала на два города. Подруга в Луганске у нее рожала 7 лет назад.
А сейчас к ней ездит с осокорков- цены не маленькие, но, мол, ей нравится.

Источник © sovet.kidstaff.com.ua/question-2162481

Звезда в шоке
02.07.2018

Полностью всем довольны, нам оказали внимание и квалифицированную помощь.

Источник © doc.ua/doctor/kiev/irina-chibisova

Ирина
18.05.2018

Я очень рада что нашла такого замечательного доктора.

Источник © likarni.com/doctor/chibisova-irina-vladimirovna

Юлия
16.05.2018

Все прекрасно.

Источник © doc.ua/doctor/kiev/irina-chibisova

Оксана
08.12.2017

Все добре. Лікар мені подобається. Вона знає свою роботу, доброзичлива. До неї претензій не має. Лікарем я задоволена.

Источник © doc.ua/doctor/kiev/irina-chibisova

Яна
17.11.2017

Лучшие хирурги-гинекологи Киева! Анистратенко Сергей Иванович и Чибисова Ирина Владимировна, ЛУЧШИЕ хирурги гинекологи. Проводят органосохраняющие операции, вырезали маме огромную миому с сохранением матки, хотя на медгородке нам говорили что возможно только удаление миомы вместе с маткой и заодно еще и яичники чикнуть можно чтобы потом снова не лазить!!! Маме 48 лет. Остались контакты!

Источник © sovet.kidstaff.com.ua/question-1893134

язззззь!!!
02.08.2017

Гинеколог- эндокринолог Киев
Подскажите,плиз, хорошего гинеколога- эндокринолога Киев, желательно правый берег. Чибисова Ирина — 0954087707. регистратура клиники, где она принимает, личного номера нет(

Источник © medcentre.com.ua/vrachi/chibisova-irina-vladimirovna.html

Благоуханочка
24.07.2017

Доктор очень хороший.Хочу попасть на прием опять.Была лет 5 назад.Доверяю.

Источник © doctora.ua/doctors/c-cibisova-irina-vladimirovna

Юлия
22.07.2017

Добра, чуйна, дуже світла людина.

Источник © doc.ua/doctor/kiev/irina-chibisova

Яна
19.05.2017

Высокий уровень профессионализма позволяет врачу выполнять самые сложные операции и получать хорошие результаты. Доктор оказывала мне помощь по решению интимных проблем, которые появились после сложных родов. Для решения поставленной задачи врач использовала свой богатый практический опыт, изучала прогрессивные мировые методики проведения операций такого уровня. Собрав все воедино, врач получила отличные результаты в лечении, а я обрела возможность почувствовать себя полноценной женщиной.

Источник © doc.guru/kiev/doctor/chibisova-irina-vladimirovna

Марта
05.05.2017

Мне понравилась, очень квалифицированный специалист, лечит причину заболевания.

Источник © doc.ua/doctor/kiev/irina-chibisova

Юлия
29.04.2017

Рекомендую

Источник © doc.ua/doctor/kiev/irina-chibisova

Татьяна
24.04.2017

Врач просто замечательный.

Источник © doctora.ua/doctors/c-cibisova-irina-vladimirovna

Оксана Анатольевна
19.04.2017

Я очень благодарна всему руководству и администрации клиники «»Добрый прогноз»» и от всей души хочу сказать: «»Огромное спасибо врачу Чибисовой Ирине Владимировне за ее профессиональный подход и конечно же отдельное спасибо бригаде, принимавшей участие в моей операции. Огромное спасибо анестезиологу Олегу Юрьевичу. Огромное спасибо
заведующему отделением Анистратенко Сергею Ивановичу» После операции даже не осознала я, что нахожусь в больнице. Желаю Вам процветания и благополучия!

Источник © medcentre.com.ua/vrachi/chibisova-irina-vladimirovna.html

Александра
12.04.2017

Я вдячна за проведену операцію і за увагу всьому медичному персоналу та персонально Ірині Володимирівні Чибісовій! Лікар з великої букви! Дякую за проведену мені операцію та за те, що зберегли моє жіноче здоров’я! Всього Вам всім найкращого у Вашій нелегкій праці!

Источник © medcentre.com.ua/vrachi/chibisova-irina-vladimirovna.html

Людмила
12.04.2017

Записывали на прием у специалиста Чибисова Ирина Владимировна. Могу отметить, что доктор очень сознательный и высококвалифицированный. Тщательно провел осмотр, подбодрил и продемонстрировал весь свой профессионализм. Абсолютно разобрался с моей трудностью, явственно все объяснил, приписал должное лечение. Всем рекомендую этого врача и при болезни буду прибегать только к нему.

Источник © doc.guru/kiev/doctor/chibisova-irina-vladimirovna

Варвара
10.04.2017

Отличный врач и диагност. В архиве диагностических исследований этого доктора самые современные методики исследований, в т.ч. эндоскопические, знание которых врач применила, чтобы помочь мне вылечить бесплодие. С первого дня нашего знакомства я отметила, что врач отличается от многих других своим аналитическим умом, широтой мышления, нестандартными решениями. Благодаря сочетанию таких качеств и высокому уровню профессионализма, доктору удалось выявить первопричину моего состояния и помочь мне.

Виктория
23.03.2017

Врач оставила положительные впечатления.

Источник © medlife.pro/ua/doctor/irina-chibisova-346

Татьяна
18.03.2017

Доктор мастерски выполняет эндоскопические операции в гинекологии. Воспользовалась ее помощью и получила отличные результаты в лечении. Врач выполнила мне операцию по удалению кисты. Высокий уровень подготовки к оперативному вмешательству, обусловил правильный ход самой операции и позволил избежать осложнений. Сейчас я быстро восстанавливаюсь. Кроме профессиональных качеств, мне импонирует ее внимательное и тактичное отношение, безграничное желание помочь.

Источник © doc.guru/kiev/doctor/chibisova-irina-vladimirovna

София
17.03.2017

Гинеколог-хирург Ирина Владимировна Чибисова делала мне гистероскопию матки. У меня были огромные сомнения насчет этой операции, но Ирина Владимировна пришла на помощь, все объяснила, рассказала, вдохнула уверенность. Она делала все, чтобы мне не было страшно. Врач грамотный, мастер своего дела, самой высокой квалификации. Приятно осознавать, что в отечественной медицине есть еще такие специалисты!

Источник © doc.guru/kiev/doctor/chibisova-irina-vladimirovna

Витальевна
14.03.2017

Наша семья высказывает благодарность превосходному врачу и замечательному, неравнодушному человеку доброй души – акушеру-гинекологу Ирине Владимировне Чибисовой за то, что у нас есть наша прекрасная доченька, смысл жизни Оленька! От всей души хочется, чтобы таких докторов, как Ирина Владимировна Чибисова, было в нашей медицине как можно больше! Ирина Владимировна, пусть все добро, что Вы делаете для людей, воздается Вам сторицей!

Источник © doc.guru/kiev/doctor/chibisova-irina-vladimirovna

Светлана
01.03.2017

Специалист Чибисова Ирина Владимировна произвел впечатление своей вежливостью и грамотностью. Во время приема всесторонне ознакомился с моей историей болезни. Было видно высокую квалификацию доктора, опираясь из озвученных рекомендаций. Когда специалист составлял список назначений, по ходу озвучивал какой ожидается результат. В целом врач может понять проблему с полуслова, разъясняет все элементарным языком, не ведет себя с превосходством, а наоборот применяет душевный подход к пациенту.

Источник © doc.guru/kiev/doctor/chibisova-irina-vladimirovna

Дарья
20.02.2017

Рекомендую

Бригитта
10.02.2017

Я оперировалась у Ирины Владимировны Чибисовой, и у меня для нее только самые лучшие слова. Это светлый, отзывчивый человек, который внушает надежду в самые черные минуты. Было психологически нелегко ложиться под нож, но на консультации доктор успокоила, что бояться нечего, все пройдет легко и безболезненно. Действительно, как хирург, Ирина Владимировна обладает легкой рукой. Она поддерживала меня и в послеоперационный период, часто заходила, отвечала на вопросы, заботилась. Ирина Владимировна, низкий поклон!

Источник © doc.guru/kiev/doctor/chibisova-irina-vladimirovna

Зинаида
03.02.2017

Визит к доктору полностью оправдал все мои предположения, на все вопросы были даны простые ответы, были даны точные прогнозы. Спокойно объяснил смысл проблемы, сделал упор на всех важных моментах терапевтического процесса. Каждая минута консультации была важна, доктор неторопливо проводил все необходимые манипуляции. При этом не было всучивания нецелесообразных услуг. Если возникнет необходимость вновь посетить врача данной специализации, я пойду только к этому врачу.

Источник © doc.guru/kiev/doctor/chibisova-irina-vladimirovna

Катерина
27.01.2017

Очень довольна врачом и его консультацией!

Источник © medlife.pro/ua/doctor/irina-chibisova-346

Люмила
23.01.2017

Врач очень понравилась. Я всем очень довольна.

Источник © medlife.pro/ua/doctor/irina-chibisova-346

Ирина
04.01.2017

Хорошая врач, всё объяснила и рассказала. Мне понравилась консультация.

Источник © doc.ua/doctor/kiev/irina-chibisova

Яна
04.01.2017

Полностью всем довольны, нам оказали внимание и квалифицированную помощь.

Источник © likarni.com/doctor/chibisova-irina-vladimirovna

Вікторія
31.12.2016

Полностью всем довольны, нам оказали внимание и квалифицированную помощь.

Источник © doc.ua/doctor/kiev/irina-chibisova

Светлана
16.12.2016

Спасибо огромное Ирине Владимировна. Благодаря ей у нас с мужем двое прекрасных деток.

Источник © doctora.ua/doctors/c-cibisova-irina-vladimirovna

Елена
23.10.2016

Замечательный специалист. Довольна качеством лечения

Источник © doctora.ua/doctors/c-cibisova-irina-vladimirovna

Слава
16.09.2016

Хочу выразить благодарность Ирине Владимировне за ее эффективную работу! Всегда помогает.

Источник © likarni.com/doctor/chibisova-irina-vladimirovna

Жанна
04.09.2016

Долгое время наблюдалась и лечилась у разных гинекологов, но была недовольна их работой. По совету знакомой попала к Чибисовой. И не пожалела. Ирина Владимировна назначила действенное лечение.

Источник © likarni.com/doctor/chibisova-irina-vladimirovna

Светлана
02.09.2016

Полностью всем довольны, нам оказали внимание и квалифицированную помощь.

Источник © likarni.com/doctor/chibisova-irina-vladimirovna

Татьяна
01.09.2016

Полностью всем довольны, нам оказали внимание и квалифицированную помощь.

Источник © medlife.pro/ua/doctor/irina-chibisova-346

Нина
26.08.2016

Я дуже дякую Ірині Володимирівній та клініці «»Добрий прогноз»». Після того як мене, можна сказати, располосували при кесаревому розтині в хваленій київській кліниці Центрі планування сім’ї та виписали звідти з температурою і недочищенним ендометритом, тут я просто зрозуміла, що бувають просто хороші лікарі, які швидко і якісно виконують свою роботу! У гінекології все дуже чисто, (притому, що я достатньо педантична в таких питаннях, тому що лежала і в хороших, і в поганих лікарнях, і дійсно є з чим порівнювати) ніяких вимагань тощо там всі хто прибував разом зі мною, також ділилися враженнями, і казали що ні грошей, ні шоколадок, нічого в них не вимагали, на додадкові аналізи, обслідування також не відправляли! Допомагають всім! Я чесно дуж вдячна за допомогу, вибачаюсь, що Вамприйшлось допомагати мені після невдалих спроб лікування псевдолікарів, яким потрібні тільки гроші. А майбутнім паціентам хочу сказати настпуне: повірте, це зовсім не прості слова, тому що я народила, боліючи дуже важким і рідкісним захворюванням, і мені тут дійсно допомогли, тому, якщо у вас є в планах звернутися в гінекологію, раджу «»Добрий прогноз»» і саме Ірину Володимирівну.

Источник © doctora.ua/doctors/c-cibisova-irina-vladimirovna

Валентина
19.07.2016

Я запізнилася на прийом на 20 хв., Дівчина на ресепшені зателефонувала лікареві Чібісовій Ірині Володимирівній запитала, чи прийме вона мене. Отримала відповідь і за 5 хв. оформила мені карту. У цей час від лікаря вийшла пацієнтка, і я пішла на прийом .Прийом тривав 1 годину (через моє запізнення наступній пацієнтці довелося чекати своєї черги 30 хв., За, що мені було дуже соромно). Мета мого візиту-планування дитини. З 2014 р я ходила до гінеколога в клініку, де мене від чого тільки не лікували (перепила пів аптеки від антибіотиків до імуностимуляторів та гормонів, періодично робила УЗД і здавала аналізи). Ирина Володимирівна спокійно і докладно розпитала про все, що стосується мого здоров’я, спадкових захворювань, попередніх лікувань, подивилася спермограмму чоловіка, запитала про його лікуванні та внесла всі дані в комп’ютер. З собою у мене були результати всіх аналізів та призначень попередніх 2-х років, лікар подивилася все, що стосувалося останнього року. Потім вона провела повний гінекологічний огляд, кольпоскопію і взяла мазок на флору, аналіз на цитологію (пів року тому мені присвоювали ерозію) і аналіз на ВПЛ з визначенням типу вірусу (він не входить в страховку, тому лікар запитала, чи згодна я оплатити певну суму в касу). На завершення прийому лікар провела за допомогою пальпації огляд яєчників, матки і молочних залоз. Призначила здати гормони: на TORCH інфекції, щитовидної залози, пролактин, прогестерон, ЛГ, ФСГ, естрадіол, ДГЕА, кортизол, фібриноген, антитромбін, протромбін, АЧТЧ і загальний аналіз крові. Розписала, в які дні циклу необхідно здавати. Підсумок: ввічливе і швидке обслуговування на ресепшені (я ще залишила адресу ел. пошти і попросила надіслати результати аналізів), дуже детальний огляд у лікаря (Ірина Володимирівна делікатно брала мазки, все докладно пояснювала, відповідала на мої запитання, підбадьорювала). Взагалом все сподобалось, через 10 днів знову на консультацію! Чекаю з нетерпінням

Мария
19.07.2016

Отзывы не редактируются, но проходят проверку модератором для защиты от недобросовестной рекламы.
Спасибо за понимание!

Рейтинг 5.0 из 5 на основе 83 отзывов

НАШИ ЛИЦЕНЗИИ И СЕРТИФИКАТЫ

Сертификат признания ВМ
Лицензия МОЗ АЕ №571474 от 14.03.2014г.
Лицензия МОЗ АЕ №638153 от 26.02.2015г.
Аккредитационный сертификат МОЗ №015089
Отзывы Иногородним
Есть вопросы? Напишите нам в Viber
Напишите в Telegram
×
Ірина
06.07.2024
Дуже дякую Костянтину Вікторовичу за його професіоналізм! Кращого відношення до пацієнтів я не зустрічала. Хай Бог береже Вас і Ваші золоті руки!
×
Світлана
05.07.2024
Клініку рекомендую, все сподобалось. Особливо лікар Зуган Костянтин Борисович.
×
Ольга
05.07.2024
Дуже подобаються умови, в яких проходить лікування і професіоналізм персоналу. Також окрема вдячність лікарю за розгорнуті рекомендації і призначене лікування.
×
Антоніна
04.07.2024
Чудова клініка, чудове відношення, хвороші лікарі.
×
Світлана
04.07.2024
Щиро вражена компетентністю та професійними якостями лікаря Аверіної Ганни Олександрівни. Вся процедура пройшла швидко, безболісно, лікар зрозуміло пояснила рекомендації.
×
Наталія
03.07.2024
Аліна Сергіївна Вірста - найкраща гінекологиня (а є з чим порівнювати), у якої пощастило проходити обстеження та лікування. Надзвичайно професійна, уважна, чуйна. Це той лікар, якому не байдужий його пацієнт. Дякую!
×
Ольга
10.06.2024
Дуже вдячна за допомогу і правильно підібране лікування. Олександр Володимирович - найкращий спеціаліст у своїй області.
×
Світлана
04.07.2024
Клініку всім рекомендую, як найкращу у сфері лікування онкології, особливо у співвідношенні ціна/якість.
×
Вікторія
03.07.2024
Дуже вдячна Вірсті Аліні Сергіївні за її людяність, чуйність, відданість справі і професіоналізм. Клініку "Добрий прогноз" можу сміливо рекомендувати.
×
Ірина
02.07.2024
Сподобалось все, особливо відношення і організованість роботи в стаціонарі.
×
Вікторія
29.06.2024
Дякую лікарю Ганні Олександрівні Аверіній за її професіоналізм, неймовірну людяність та чуйність.
×
Петро Васильович
29.06.2024
Обслуговування в клініці, наче в п'ятизірковому готелі. Тільки краще. Весь персонал привітний, ввічливий, приємний, цікавляться станом і не залишають надовго без уваги. Забезпечують всім необхідним...
×
Марія
28.06.2024
Дуже дякую моєму лікуючому лікарю Лисецькій Софії Вікторівні! Щира, добра, розумна, професійна. Клініка приємно вразила ріанем обслуговування і комфорту, а також цінами. Окремо хочу виділити дуже смачну кухню!
×
Інна
28.06.2024
Дякую Вірсті Аліні Сергіївні за її чуйність, професіоналізм та відмінні якості як лікаря, так і людини!
×
Ольга
28.06.2024
Проходжу курс лікування. Дуже подобається відношення і умови, в яких проходять крапельниці. Немає відчуття "лікарні".
×
Оксана
27.06.2024
Дуже дякую чарівному професійному лікарю - Вірсті Аліні Сергіївні!!! Тільки завдяки вам наважилась на таке необхідне оперативне втручання без краплі сумнівів чи страху. Дякую вам!
×
Альона
26.06.2024
Мовчан Юрій Валентинович - найкращий лікар в країні! Дякую за Вашу золоті руки, щирість, доброту та позитивний настрій.
×
Світлана
26.06.2024
Найкраща клініка!
×
Ольга
21.06.2024
Це щастя - максимально довіряти своє здоров'я, відчувати впевненість в результаті і знати, що ти у цілком надійних руках.. Величезне дякую моєму лікуючому лікарю Ірині Володимирівні Чибісовій!...