Контакт-центр: Пн-Пт
Сб
Вс
8:00 - 20:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
Стационар: 24/7
 • Бульвар Вацлава Гавела, 40-А
  (ранее Ивана Лепсе)
 • Украина, Киев, 03126
 • [email protected]
 • 0 800 50 77 57

  (все звонки бесплатные)

 • поиск
• Клиника и операции Пн–Сб 8:00–19:00 • Стационар 24/7 • Резервное электричество • Скидка ВПО, ВСУ -20%
• Клиника и операции Пн–Сб 8:00–19:00 • Стационар 24/7 • Резервное электричество • Скидка ВПО, ВСУ -20%

Янчевская Анна Александровна

Заведующая консультативным центром Гинеколог Акушер-гинеколог Гинеколог-эндокринолог ❤️Отзывы

 • заведующая консультативным центром
 • врач второй категории
 • опыт работы 12 лет

ПРИЕМНЫЕ ДНИ: Пн-Чт и Сб с 09:00 до 18:00

АДРЕС: г.Киев. бульвар Вацлава Гавела, 40-А

ЧТО ВХОДИТ В СТОИМОСТЬ ПРИЕМА?

 • Консультация
 • Осмотр на кресле
 • Назначение плана обследований
 • Назначение плана лечения

СТОИМОСТЬ ПРИЁМА::

Приём гинеколога 750грн Оплатить
Приём по результату анализов 360грн Оплатить

Акционные чек-апы у доктора Янчевской А.А.

ВЫПОЛНЯЕМЫЕ ПРОЦЕДУРЫ:

ЛЕЧЕНИЕ ЗАБОЛЕВАНИЙ:

ОБРАЗОВАНИЕ

 • 2010 г. — окончила Национальный медицинский университет имени А.А. Богомольца, диплом с отличием. Далее работала в отделении оперативной гинекологии, репродуктологии, паталогического акушерства при Киевском городском центре перинатальной репродуктивной медицины (КГЦРПМ)
 • 2015 г. — окончила интернатуру по специализации «Акушерство и гинекология» при НМАПО имени П.Л.Шупика

ДОПОЛНИТЕЛЬНОЕ ОБРАЗОВАНИЕ:

 • В 2015 г. участвовала в работе научно-практической конференции с международным участием «Патология слизистых оболочек у женщин. Иммунологические и возрастные особенности».
 • В 2015 г. прошла курсы повышения квалификации по репродуктивной гинекологии «Основные аспекты вспомогательных репродуктивных технологий».
 • В 2015 г. приняла участие в ежегодном «Научно — практическом форуме «IFRM 2015» в центре «Матери и ребенка» по темам: «Преждевременная яичниковая недостаточность: приговор или последний шанс?», «Современные тенденции в репродукции и гинекологии», «Эффективность вспомогательных репродуктивных технологий».
 • В 2016 посетила практические занятия на тему: «Биопунктура как метод повышения эффективности биорегуляционной терапии» в Обществе Врачей Биорегуляционной медицины.
 • В 2016 г. приняла участие в ежегодном «Научно — практическом форуме «IFRM 2016» в центре «Матери и ребенка» по темам: «Рак и беременность», «Изменение концепции ведения невозможности успешного зачатия семейной пары».
 • В 2017 г. прошла курсы ультразвуковой диагностики «Основы УЗИ в акушерстве и гинекологии».

СЕРТИФИКАТЫ И СВИДЕТЕЛЬСТВА:

Робила в цій клініці гістероскопію. Все дуже сподобалося, дуже задоволена, що звернулася саме в цю клініку.
Сам процесс, починаючи з консультації лікаря ,налагоджений дуже чітко. Персонал привітний, усміхнений.
А лікар Аверіна — це той випадок, коли зразу проникаєшся довірою, що все буде добре.

Дякую! Успіхів Вам!

Юлія
28.11.2023

Дякую Янчевській Ганні Олександрівні, чудова, дуже тактовна лікарка, професіонал. Відвідую клініку вдруге.

Аліна
24.10.2023

Дуже вдячна Янчевській Ганні Олександрівні за кваліфіковану консультацію, уважність, толерантність,чуйність.
Теплоти Вам такої ж від людей, яку і ви самі випромінюєте!
Ви найкраща!

М. Лариса
20.09.2023

Лікар Ганна Олександрівна дуже уважна, приємна та делікатна, а Костянтин Борисович справжній професіонал. В лікарні дуже чисто, затишно, комфортні палати. Все зроблено для пацієнтів і продумано до дрібниць.
Клініку рекомендую всім.

Галина
01.08.2023

Звернулась в клініку » Добрий прогноз» на планове обстеження. Від візиту залишились найприємніші враження. Клініка класна, сучасна. Персонал ввічливий та уважний до клієнтів. Окрема подяка гінекологу Янчевські Ганні Олександрівні,це класний спеціаліст, професіонал свого діла. Міцного їй здоров’я. Клініці процвітання.

Альона
15.06.2023

Щиро вдячна Янчевській Ганні Олександрівні за надану допомогу, уважне та доброзичливе ставлення! І особливо за терпіння та чуйність! Я літня жінка (66 років) маю численні та запущені проблеми зі здоров’ям (у тому числі по гінекології). До клініки мене привезла з Черкас донька, котра лікується у Ганни Олександрівни вже п’ятий рік. Ганна Олександрівна провела обстеження (УЗД та огляд), діагностувала захвроювання, призначила лікування та відповіла на усі мої численні питання. Вдячна від щирого серця!

Клименко Надія Леонідівна
01.05.2023

Дуже сподобались умови, відношення персоналу, лікарі. Сучасний ремонт, чисто, затишно.
Дякую Анні Олександрівні та Єлизаветі Михайлівні за дуже професійну, кваліфіковану допомогу!!!

Наталія
25.04.2023

Лікарі професіонали свого діла, дуже уважні, чуйні. Була операція, яку провели успішно. Поставили на ноги за кілька діб. Медсестри допомогають у всьому, завжди на зв’язку. Велика вдячність лікарю хірургу Анистратенко
Сергію Івановичу, все зробив як можна було найкраще. І лікарю яка мене веде Янчевскій
Ганні Олександрівні величезна вдячність. Ви рятуєте житті. Дякую!

Марина
05.04.2023

Благодарна Анне Александровне за качественное лечение! Проблема давняя и очень запущенная, я даже не надеялась на такой быстры результат! Спасибо за квалифицированную помощь!

Елена
31.01.2023

Хочу подякувати Янчевській Ганні Олександрівні за чуйне ставлення та увагу ,що допомагали мені налаштуватись на операцію.Це Лікар який заслуговує на найвищу відзнаку Людяності та Доброти!

Алла Синицька
17.01.2023

Самый хороший, добрый врач у которого я была. Профессионал своего дела.

Анастасия
30.11.2022

Дуже вдячна Янчевській Ганні Олександрівні за професіоналізм у своїй справі, за чуйне ставлення і індивідуальний підхід!!! Зверталася в клініку вперше і дуже задоволена, дуже привітний персонал!!!

Світлана
07.10.2022

Хочу подякувати та порекомендувати кращого фахівця своєї справи Янчевську Ганну Олександрівну. Досвідченний гінеколог,яка дуже вміло виконує свою роботу (на прийомі у неї я була уже неодноразово і завжди залишалась задоволеною від її консультації та огляду),приємно що є такий спеціаліст. Ганна Олександрівна високий професіонал своєї справи та чудовий лікар.Рекомендую.

Тетяна
21.09.2022

Дуже дякую за належну медичну допомогу!

Світлана
15.09.2022

Щира вдячність Янчевській Ганні Олександрівні за професіоналізм і компетентність. Дуже задоволена своїм лікування і обстеженням. Однозначно рекомендую.

Наталія
30.08.2022

Щира вдячність Янчевській Ганні Олександрівні за професіоналізм і компетентність. Дуже задоволена своїм лікування і обстеженням. Однозначно рекомендую.

Наталія
28.08.2022

Консультуюся у Анни Олександрівни більше трьох років. Фахіфець висого класу, уважна і щира людина. Допомогла позбавитися проблем, викликаних гормональними порушеннями. Дуже дякую та рекомендую!

Альона Галіакберова
20.08.2022

Дуже вдячна Янчевській Ганні Олександрівні.Робила у неї УЗД ОМТ. Дуже спокійно, з усіма подробицями відповіла на всі мої чисельні запитання, використовуючи схеми-малюнки показала -в чому моя проблема. Процедуру провела професійно. Чудова людина! Дуже дякую!!!

Оксана
09.08.2022

Спасибо большое доктору Янчевской за компетентность, внимательный доктор.

Ирина
08.02.2022

Огромная благодарность Янчевской Анне Александровне, профессионал своего дела! Очень боюсь этих врачей, но после настолько все было четко и в обследовании и в разговоре что не мало важно , полностью все рассказала и объяснила ! Спасибо ! Буду рекомендовать всем своим близким !

Ирина
21.12.2021

Великолепный врач! Анна Александровна ответила на абсолютно все мои дурацкие вопросы, а их было много)) Очень внимательно, аккуратно все делала –действительно профессионал своего дела. Все объясняла и проговаривала, поэтому я вышла от нее с полным спокойствием на душе. Однозначно теперь буду ходить только к ней, очень рада, что нашла своего гинеколога)

Анастасия
07.11.2021

Хотела бы выразить свою огромную благодарность Анне Александровне Янчевской за ее высокий профессионализм, современные подходы к лечению и внимательный подход к пациенткам. Анна Александровна гинеколог-эндокринолог с которым создаются долгосрочные и доверительные отношения поистине лечащего врача и благодарного пациента!

Галина
20.08.2021

Хотела бы выразить свою огромную благодарность Анне Александровне Янчевской за ее высокий профессионализм, современные подходы к лечению и внимательный подход к пациенткам. Анна Александровна лучший гинеколог-эндокринолог с которым создаются долгосрочные и доверительные отношения поистине лечащего врача и благодарного пациента!y

Галина
17.08.2021

Анна Александровна — замечательный врач. Не выписывает тысячу анализов или же 20 препаратов на лечение того, что вообще лечить не нужно! Заинтересована исключительно в помощи пациента, а не в комиссии с продаж дорогущих препаратов и назначении тонны анализов. Она предоставит всю необходимую детальную информацию и не будет спешить выставить вас за дверь. На все вопросы ответит терпеливо и детально.

Анастасия Одудько
26.05.2021

Шановні працівники медичного персоналу»Добрий прогноз» Мы уклінно дякуємо Вам зате, що ви є такими чуйними, добрими людьми, готові допомогти в кожну хвилину і підтримати добрим словом. А саме головне, що ви знайшли в собі сили і терпіння, щоб мене заспокоїти. Мені проводили гістерорезектоскопію. Почуваю себе хорошо, і нічого не болить.
Бажаємо Вам міцного здоров’я, Щастя, натхнення в роботі, Божої Ласки. Хай з усіма вами і надалі буде людське тепло, добро і достаток. Особлива подяка гінекологу Янчевській Анні Олександрівні, гінекологу-хірургу Миргородській Аліні Сергіївні, анастезіологу Волкову Владиславу Вадімовичу і всім сестричкам. Велике спасибі за смачний обід Тамарі. Хай береже Вас Господь!

Отзыв взят из Google

Олена
29.01.2021

Всем доброго дня, хочу поблагодарить эту клинику за чудесный персонал, делала операцию по удалению полипа, очень благодарна Миргородской Алине Сергеевне, Янчевской Анне Александровне, Вы очень добрые, с первого взгляда располагаете к себе и внушаете доверие, что всё будет хорошо! Ещё раз всем огромное спасибо!!!

Отзыв взят из Google

Людмила
29.01.2021

Длительное время искала врача гинеколога, поход к которому не превратится в пытки и ощущения беспомощности, но произошло чудо ( в 2020 году они бывают))) Спасибо Янчевской Анне Александровне за атмосферу во время приёма, безупречную консультацию и радость от осознание, что такие Люди есть и им можно доверить своё самое ценное- здоровья.

Марина
04.12.2020

Выражаю благодарность Янчевской Анне Александровне. Более чуткого и деликатного доктора я не встречала. Встретить такого гинеколога — большая удача. Теперь на осмотр только к Анне Александровне.

Мирослава
28.10.2020

благодарна Анне Александровне Янчевской за то что вернула мне доверие к доктору.(в её лице)Я ей верю.Спасибо)))

Данилевская Руслана
15.09.2020

Дуже вдячна Янчевській Ганні Олександрівні за кваліфіковану консультацію, уважність, чуйність. Після її відповідей на всі мої запитання всі мої страхи зникли. Теплоти Вам такої ж від людей, яку і ви самі випромінюєте!

Вікторія
28.08.2020

Хороша клініка,гарне обслуговування,дуже чуйний,чемний,ввічливий та уважний персонал!Окрема подяка лікарю Миргородський Аліні Сергієвні-це лікар від Бога!Має добру душу та всім серцем турбується за кожного пацієнта!Також,дуже вдячна Янчевській Ганні Олександрівні!,-за її підхід,за моральну підтримку та допомогу в вирішеннях питань зі здоров’ям!Якщо потрібна медична допомога,-це буде найкращий вибір!,-не пожалкуєте,рекомендую від щирого серця!А для клініки,в загальному,бажаю процвітання, доброзичливих та приємних пацієнтів!

Валентина
05.08.2020

Всем доброго дня, хочу поблагодарить эту клинику за чудесный персонал, делала операцию по удалению полипа, очень благодарна Миргородской Алине Сергеевне, Янчевской Анне Александровне, Вы очень добрые, с первого взгляда располагаете к себе и внушаете доверие, что всё будет хорошо! Ещё раз всем огромное спасибо!!!

Людмила
05.08.2020

Проходила ежегодный профилактический осмотр у гинеколога, и осталась очень довольна приёмом данного доктора. Вообще встретить хорошего гинеколога — это удача. Даже если это обычный профосмотр, важно чтобы доктор не ставила несуществующих диагнозов, не лечила несуществующие болезни, чтобы корректно были оценены анализы. Я сама врач по образованию и поэтому не приемлю, когда залечивают то, что необходимо просто наблюдать. И в этом смысле с Анной Александровной мы нашли общий язык. Она профессионал своего дела, подходит к каждой ситуации с мудростью, деликатностью, знанием международных протоколов, внимательно выслушает, и с пониманием отнесется к вам. Она не только врач замечательный, но и человек очень чуткий, тактичный, что немаловажно в такой деликатной специальности. Всем рекомендую этого доктора!

Виктория
27.07.2020

Очень хорошая клиника, компетентные врачи и вежливый персонал!
Отдельное спасибо Миргородской А.С. и Янчевской А.А., у которых была не приёме.
Клинику рекомендую! Всем спасибо!)

Татьяна
11.02.2020

Я очень довольна отношением и подходом к пациенту. Анечка большая умница, и профессионал своего дела. Рекомендую врача Янчевскую А.А

Ірина
20.01.2020

Вела мою беременность эта прекрасная женщина Анна Янчевская ! Огромная благодарность за подход, поддержку, настолько чуткого человека не встречала ещё . Анна отличный специалист, всем очень и очень советую обращаться к ней. Спасибо Богу за таких людей !

Алена
25.12.2019

Первая операция в моей жизни, и всё прошло хорошо. Вошла в наркоз, выспалась, и меня разбудили) Сама операция прошла успешно, и очень быстро. Благодарна персоналу, медсёстрам и докторам. Забота была с первых минут визита клиники ?? Если что операция была «радіохвильова конизація шийки матки». Янчевской Анне Александровне отдельное спасибо, прекрасный и светлый доктор!

Анастасия
07.11.2019

Вибрала клініку для лікування ендометріозу, зробили лапараскопію, видалили кісти яєчників, лікар Анистратенко С. І. небалакучий, що мене збентежило, після операції так нічого і не розповів, але всі інші лікарі і медпесонал просто вищий клас !!! Медсестра Аліна, Ваші руки ніжні і професійні, спасибі Вам за допомогу після операції. Анна Александровна Янчевская, який консультує лікар, дуже уважна і ввічлива, саме завдяки її профссіоналізму я вибрала цю клініку. Умови та догляд відмінний, просто Готель 5 *, де все включено. Всім рекомендую!

Тая
06.11.2019

Перше враження від клініки: ВАУ! Починаючи від дівчат на рецепції, атмосфери самої клініки і закінчуючи лікарями. Моє «ВАУ» залишилося і після кількох тижнів співпраці з цим закладом. Дуже вдячна за вдало проведену операцію Аверіній Анні. Післяопераційний період проходив безболісно та без ускладнень, що свідчить про професійність хірурга. Окремо хочу подякувати Янчевській Анні за уважне ставлення до мене як до пацієнта. Рекомендую! Але краще — будьте здорові!

Алекса
06.11.2019

Проходила лечение у Анны Александровны,осталась довольна.Нравится ее подход к пациенту.Все спокойно и доступно обьясняет.Всегда можно позвонить,если есть экстренные впросы.Рекомендую

Євгенія
31.10.2019

Отличная клиника,все на высшем уровне,доктора, девочки на рецепции,осталась очень довольна визитом)

Катерина
28.10.2019

Спасибо огромное, врачу Анне Александровне! Очень тепло приняла,все четко и толково объяснила.Молодчинка!Здоровья Вам ,не болеть!Сестренке привет передала.:)Хотела поблагодарить и Татьяну Олексеевну,она делала УЗИ.Очень внимательная и заботливая врач,сразу видно мастер своего дела. СПАСИБО Вам огромное!Клинике и главному заведующему-СПАСИБКИ за обслуживание!Все на высшем уровне!Не перевеувеличиваю.

Марія
25.10.2019

Доктор Янчевская Анна Александровна, очень чуткий и понимающий. Спокойно и правильно огласил все что надо сделать. Важно знать что тебя понимают ! Спасибо за умение , профессионализм, чуткость.

Вікторія
10.10.2019

ходжу на консультацію регулярно, дуже задоволе лікарем! Нарешті знайшла клініку котрій можна довіряти.

Дар'я
08.10.2019

Довольна консультацией, хороший врач, всё объяснила доступно))

Анастасія
02.10.2019

Очень понравилась Анна Александровна как доктор и как человек (что немаловажно). Очень профессионально все объяснила простыми словами. Огромная Благодарность клинике и доктору!

Юлія
01.10.2019
Наталія
28.09.2019

Анна Александровна — отличный врач и человек! Все время спокойно все объясняет , для меня это первая беременность и все в новинку , но Анна постепенно рассказывает только нужную информацию, не нагоняя лишней паники. Очень профессионально ! Очень комфортно и мне и мужу с ней сотрудничать:) Большое спасибо !

Лілія
24.09.2019

Волшебный доктор. Аккуратная, внимательная, без запугиваний и нравоучений, с чувством такта и
волшебными руками. Спасибо!

Кристина
24.09.2019

Очень приятное впечатление после консультации. Анна Александровна спокойно и просто разъяснила ситуацию, без заносчивости, простыми словами, лаконично и понятно. Отличный специалист и душевный человек!

Ірина
21.09.2019

Очень благодарна Анне Александровне за внимательное отношение и вьісокий уровень професионализма.

Альона
21.09.2019

Довольна консультацией)
Грамотный и очень вежливый доктор

Євгенія
21.09.2019

Очень довольна консультацией,грамотный и вежливый доктор.

Людмила
19.09.2019

Была у врача, очень понравилась. Ничего лишнего не назначает, очень спокойно все рассказывает и на мои «дурацкие вопросы» очень тактично отвечает. Врачу + буду рекомендовать.

Татьяна
11.06.2019
Наталія
28.02.2019

Анна Александровна очень квалифицированный специалист. Рекомендую своим знакомым.

Ирина
07.02.2019
Зінаїда
06.02.2019
Тетяна
06.02.2019
Зінаїда
06.02.2019
Анна
04.02.2019
Інна
30.01.2019
Віта
29.01.2019
Олена
29.01.2019
Тетяна
23.01.2019
Мар'яна
23.01.2019
Наталія
23.01.2019
Альона
20.01.2019
Тетяна
19.01.2019
Людмила
19.01.2019
Наталія
19.01.2019
Наталія
18.01.2019
Наталія
17.01.2019
Катерина
17.01.2019
Ганна
17.01.2019
Тетяна
17.01.2019
Анна
16.01.2019
Ольга
16.01.2019
Тетяна
16.01.2019
Аліна
15.01.2019
Світлана
14.01.2019
Наталія
14.01.2019
Ребека
14.01.2019
Ірина
14.01.2019
Юлія
14.01.2019
Тетяна
12.01.2019
Юлія
12.01.2019
Тетяна
12.01.2019
Інна
11.01.2019
Евеліна
11.01.2019
Аліна
11.01.2019
Олена
11.01.2019
Олена
10.01.2019
Олена
10.01.2019
Кіра
10.01.2019
Валерія
10.01.2019
Олена
09.01.2019
Вікторія
09.01.2019
Ольга
09.01.2019
Віра
08.01.2019
Катерина
08.01.2019
Катерина
08.01.2019
Катерина
08.01.2019
Катерина
08.01.2019
Катерина
08.01.2019
Оксана
08.01.2019
Наталія
08.01.2019
Тетяна
04.01.2019
Інна
03.01.2019
Ольга
03.01.2019
Інна
03.01.2019
Ольга
02.01.2019
Катерина
29.12.2018
Юлія
29.12.2018
Євгенія
29.12.2018
Ірина
27.12.2018
Андріана
27.12.2018
Ольга
27.12.2018
Іванна
26.12.2018
Яна
25.12.2018
Олександра
25.12.2018
Альона
24.12.2018
Лілія
24.12.2018
Інна
22.12.2018
Дар'я
22.12.2018
Тетяна
21.12.2018
Анастасія
21.12.2018
Оксана
20.12.2018
Світлана
20.12.2018
Ірина
20.12.2018
Лидия
20.12.2018
Наталія
20.12.2018
Юлія
20.12.2018
Катерина
20.12.2018
Юлія
19.12.2018
Юлія
19.12.2018
Олена
19.12.2018
Наталя
19.12.2018
Маша
18.12.2018
Лілія
18.12.2018
Наталія
18.12.2018
Юлія
17.12.2018
Юлія
15.12.2018
Віта
15.12.2018
Діана
15.12.2018
Ольга
14.12.2018
Інна
13.12.2018
Тамара
13.12.2018
Анна
12.12.2018
Гость
12.12.2018
Катерина
10.12.2018
Олена
10.12.2018

Все супер.

Ганна
08.12.2018
Людмила
07.12.2018
Євгенія
07.12.2018
Тетяна
06.12.2018
Альона
06.12.2018
Дарія
03.12.2018
Анна
01.12.2018
Анна
29.11.2018

Дуже хороший лікар. Приємна в спілкуванні, уважна та добра. Все добре пояснює.

Ольга
28.11.2018
Есения
28.11.2018
Ольга
28.11.2018

Прекрасный специалист, я осталась полностью довольно приемом и клиникой.

Александра
27.11.2018
Алена
27.11.2018
Олена
24.11.2018
Ганна
24.11.2018
Світлана
24.11.2018
Наталія
24.11.2018
Дар'я
24.11.2018
Наталія
24.11.2018
Світлана
23.11.2018

Анна Александровна Янчевская очень внимательный гинеколог, обращалась к ней несколько раз, сейчас планируем неблюольшую операцию. Она все объяснила , рассказала, все понятно, доходчиво

Екатерина
23.11.2018
Катя
23.11.2018
Дарина
23.11.2018
Катерина
23.11.2018
Ирина
23.11.2018
Анастасія
23.11.2018
Вікторія
21.11.2018
Анастасія
21.11.2018
Катерина
21.11.2018
Наталія
21.11.2018
Марина
21.11.2018
Олена
20.11.2018
Світлана
19.11.2018
Юлія
19.11.2018
Анна
19.11.2018
Ольга
18.11.2018
Наталія
17.11.2018
Ірина
17.11.2018
Людмила
17.11.2018
Вікторія
17.11.2018
Віта
16.11.2018
Альбіна
13.11.2018
Аліна
13.11.2018

Огромное спасибо!!!

Катерина
08.11.2018

Огромное спасибо Янчевской А.А. за решение моей проблемы! Высококвалифицированный врач, профи и прекрасный человек!
Ещё раз спасибо большое 🙂 ??????

Катерина
08.11.2018

Консультация понравилась. Врач ясно все обьяснила по моей проблеме.

Світлана
26.10.2018

Лікар дуже добра, щира, розуміюча, а саме головне спеціаліст свого діла. В лакарні була вперше, моїм лікарем і лікарнею в цілому дуже задоволена. Всім рекомендую!

Мар'яна
25.10.2018

Лікар уважна, терпляча та доброзичлива. Все пояснює зрозумілою мовою, додає впевненості. Дуже професійна. Рекомендую.

Марина
23.10.2018

Рекомендую! Хороший доктор, всеми рекомендациями и лечением осталась довольна.

Олена
23.10.2018

Гарний лікар. Прийомом залишилась задоволена.

Наталія
22.10.2018

Все доходчиво объяснила, окуратно провела осмотр. Большое спасибо, я осталась довольна!)

Олена
22.10.2018

Врач по результатам первого общения понравилась, всё чётко и по делу объяснила, на вопросы ответила, да и как человек приятный и клиенториетированный. В целом, клиника производит положительное впечатление.

Любов
22.10.2018

Очень хороший специалист в своём деле, приятная, вежливоя, всё дохотчиво объясняет я осталась очень довольна!

Світлана
22.10.2018

Хороший внимательный доктор.Приемом и беседой осталась довольна на 100 %.Рекомендую!

Юлія
20.10.2018

Рекомендую!

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Тамила
09.03.2018

Доктор мне понравилась, очень умная, милая и приятная. Прием удовлетворил на все 100%, диагностика качественная, консультация информативная. Все супер.

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Оксана
12.01.2018

Рекомендую!

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Анастасия
12.12.2017

Как на мой взгляд — отличный специалист, приятный человек. Мы ходили вместе с мужем и остались очень довольны.

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Юлия
03.12.2017

Рекомендую!

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Елена
03.12.2017

Рекомендую!

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Яна
03.12.2017

Хорошие специалист.

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Елена
26.11.2017

Все хорошо очень. Очень все понравилось.

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Анастасия
24.11.2017

Врач понравился, приятный компетентный, на все вопросы отвечает, спасибо ей. Положительные эмоции остались. Буду еще к ней обращаться.

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Алеся
12.11.2017

Доктор замечательная! Все рассказала, объяснила, показала и даже нарисовала. Рекомендую!

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Александра
06.11.2017

Рекомендую!

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Анна
03.11.2017

Все понравилось, отзывчивая, приятная врач.

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Татьяна
18.10.2017

Все хорошо

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Екатерина
15.10.2017

Отношение хорошее, только о некоторых анализах, которая она брала, она не предупреждала, что они платны и не согласовывала это со мной. Я рассчитывала на одну сумму, а вышла совершенно другая.

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Карина
05.10.2017

Рекомендую!

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Аліна
04.10.2017

Рекомендую!

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Анастасия
26.09.2017

Рекомендую!

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Людмила
24.09.2017

Все замечательно.

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Юлия
22.09.2017

Загалом, все позитивно.

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Анастасия
20.09.2017

Рекомендую!

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Сабина
20.09.2017

Я всем довольна.

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Елена
17.09.2017

Рекомендую!

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Елена
17.09.2017

Мене все влаштувало, дуже гарний прийом, йду на повторний візит.

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Татьяна
12.09.2017

Все було чудово, увагу мені приділяли, пояснювали все, що було мені незрозуміло.

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Олена
10.09.2017

Доктор хороший, все рассказала.

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Виктория
29.08.2017

Все хорошо прошло — на высшем уровне. Меня все устроило.

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Виктория
28.08.2017

Обіцяли вислати результати на електронну пошту, і досі ми нічого не отримали. Так було і минулого разу. Це єдине, що не влаштувало.

ДОБРЫЙ ПРОГНОЗ: Доброго дня, Іванна. Зателефонуйте врачу-координатору чи в call-центр. Можливо затримка результатів, помилка в назві поштової скриньки, лист опинився в Спамі ті інші варіанти.

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Іванна
09.08.2017

Досі не отримали результатів на електронну пошту.

ДОБРЫЙ ПРОГНОЗ: Доброго дня, Юлія. Зателефонуйте врачу-координатору чи в call-центр. Можливо затримка результатів, помилка в назві поштової скриньки, лист опинився в Спамі ті інші варіанти.

Источник @ doc.ua/doctor/kiev/anna-yanchevskaya/review/reviewpage-1

Юлія
09.08.2017

Отзывы не редактируются, но проходят проверку модератором для защиты от недобросовестной рекламы.
Спасибо за понимание!

Рейтинг 5.0 из 5 на основе 233 отзывов

НАШИ ЛИЦЕНЗИИ И СЕРТИФИКАТЫ

Сертификат признания ВМ
Лицензия МОЗ АЕ №571474 от 14.03.2014г.
Лицензия МОЗ АЕ №638153 от 26.02.2015г.
Аккредитационный сертификат МОЗ №015089
Отзывы Иногородним
Есть вопросы? Напишите нам в Viber
Напишите в Telegram
×
Яна
12.03.2024
Дуже хороші, професійні лікарі і персонал підібрано дуже добре. Вражає люб'язність, ввічливість, увага. Клініка сучасна, чиста. Ціни дуже прийнятні, особливо як для такого рівня послуг.
×
Ганна
12.03.2024
Дуже радію, що зустріла таких чудових людей у вигляді лікарів та персоналу клініки "Добрий прогноз". Все, що ви робите заслуговує окремого визнання та поваги.
×
Оксана
11.03.2024
Сподобалося відношення до пацієнтів, наявність адміністратора, який завжди на зв'язку і може з'єднати з лікарем за потреби, умови в клініці і лікарі. Якістю послуг дуже задоволена. Клініка гарна, сучасна, чиста.
×
Валентина
09.03.2024
Дуже дякую лікарю Зуган К.Б.,за успішно проведену операцію і турботливий персонал клініки. Мені дуже пощастило знайти досвідченого лікаря-уролога,який допоміг мені видужати. Всім рекомендую...
×
Ірина
08.03.2024
Дуже вдячна Софії Вікторівні за її чуйність, професійний індивідуальний підхід та "золоті руки". Післяопераційний період проходить чудово. В стаціонарі дуже сподобалося...
×
Олександр
08.03.2024
Дякую лікарям, медсестрам, адміністраторам "Доброго прогнозу" за вашу витримку, зусилля та небайдужість. Мені не вистачає слів, щоб описати вдячність до вас! Ви просто неймовірні і самі найкращі!
×
Тетяна
07.03.2024
Дуже подобається проходити тут лікування, дуже хороші умови, їжа. Окреме дякую лікарям і всім людям які тут працюють! Завдяки вам у пацієнтів є надія і віра у майбутнє.
×
Марія
07.03.2024
Клініка, лікарі, персонал, обслуговування, їжа і все інше просто СУПЕР! Дякую вам за допомогу! Обов'язково рекомендуватиму клініку всім знайомим!
×
Юлія
06.03.2024
Дуже подобається відношення персоналу, такого ніде не зустрічала.
×
Наталія
05,03.2024
Дуже сподобався лікар Олександр Володимирович і рівень обслуговування. Чудове відношення персоналу, увага. По відчуттях тут дійсно опікуються пацієнтами. Ще сподобався індивідуальний підхід...
×
Світлана
05.03.2024
Чудова клініка. Дуже гарне, сучасне оснащення, професійні лікарі, молодий персонал. Всі намагаються підтримати пацієнта та допомагають налаштуватися на краще.
×
Ірина
05.03.2024
Дякую Софії Вікторівні Лисецькій за приділену увагу, акуратність та виваженість у прийнятті рішень. Дуже задоволена обслуговуванням.❤️ Клініку рекомендую!
×
Ирина
04.03.2024
Отличная клиника,все на высшем уровне,хочу поблагодарить весь медперсонал за внимательность.Особенно большая благодарность Коцубанову В.К.,анестезиологу,медсестичкам
×
Тетяна
16.02.2024
Видно, що засновники клініки приклали немало старань в підборі персоналу та організації роботи. Моя оцінка - 5 зірок!
×
Ольга
01.03.2024
Дуже лагідна, компетентна лікар Вірста Аліна Сергіївна. Всім жінкам рекомендую звертатися саме до неї. В клініці сподобалась чистота, порядок, приємна атмосфера. Персонал підтримує та піднімає настрій.
×
Грицак Іра
01.03.2024
Доброго дня всім хто читатиме. Дякую супер професіоналам які працюють в клініці, а особисто Аністратенко Сергію Івановичу за його золоті рукі,професійний підхід до проблеми та її вирішення...
×
Сергій
29.02.2024
Сподобався лікар Денис Едуардович. Дуже молодий, талановитий, перспективний хірург. В цілому в клініці умови дуже хороші, персонал ввічливий, уважний. Дуже все сподобалось.
×
Ірина
28.02.2024
Чудове відношення до людей, кваліфікований персонал, дуже професійний тактовний лікар Аліна Сергіївна. Дякую за вашу працю і ваші добрі серця. В клініку "Добрий прогноз" звертаюсь не вперше, щиро рекомендую!
×
Олена
28.02.2024
Дуже хороша, приємна та професійна лікар Вірста Аліна Сергіївна. Дуже добре навчений, ввічливий персонал. Дуже хороші умови в стаціонарі та смачне харчування. Нормальні ціни. Дякую клініці Добрий прогноз за це все!