2019-04-23 22:55:42
Колл-центр:8:00 - 23:00 (пн.-пт.)
9:00 - 15:00 (сб.)
Консультативный
центр:
9:00 - 19:00 (пн.-пт.)
9:00 - 15:00 (сб.)
Стационар:24/7
 • Адрес
 • Бульвар Вацлава Гавела, 40-А,
 • ранее Ивана Лепсе
 • Киев, Украина, 03126
 • med@dobro-clinic.com
 • Режим работы
 • Консультативный центр:
 • Пн-Пт 9:00 - 19:00
 • Сб 9:00 - 15:00
 • Cтационар: 24/7
врач гинеколог Чибисова Ирина Владимировна: отзывы, услуги, записаться на консультацию

Чибисова Ирина Владимировна

Гинеколог  Гинеколог-эндокринолог  Онкогинеколог  Оперирующий гинеколог

 • врач высшей категории
 • кандидат медицинских наук
 • опыт работы 35 лет
 • опытный оперирующий гинеколог

Операции которые выполняет специалист:

Ведущий оперирующий гинеколог клиники. Специализируется на эндоскопической и трансвагинальной хирургии в гинекологи и современных методиках терапии предраковых патологий, стрессового недержания мочи у женщин, гинекологической эндокринологии, лечении нарушения способности к деторождению и наблюдения беременности.

Диагностические процедуры:

 • Биопсия
 • Диагностическая гистероскопия
 • Диагностическая лапароскопия
 • Диагностическое выскабливание стенок полости матки и цервикального канала
 • Метросальпингография

Лечение заболеваний:

Образование:

 • 1983 г. - Луганский государственный медицинский университет, специальность "Лечебное дело
 • 2009 г. – Международный Соломонов университет по специальности «Правоведение (медицинское право)», квалификация юриста
 • 2015 г. - высшая категория по специальности "Онкогинекология"

ОТЗЫВЫ

Отзывы клиентов клиники + отзывы с других ресурсов (форумов, мед.порталов, блогов)

Рейтинг 4.88 из 5 на основе 54 отзыва(ов)

Отзывы не редактируются, но проходят проверку модератором для защиты от недобросовестной рекламы.
Спасибо за понимание!
Просьба указывать реальный почтовый ящик, если хотите, чтобы мы Вам ответили (жалоба, вопрос, предложение и т.д.). Ваши персональные данные не передаются третьим лицам и не используются в рекламных рассылках.

Комментарии и отзывы

Оставьте отзыв
4.50

Полностью всем довольны, нам оказали внимание и квалифицированную помощь.

Источник © likarni.com/doctor/chibisova-irina-vladimirovna

5.00

Полностью всем довольны, нам оказали внимание и квалифицированную помощь.

Источник © medlife.pro/ua/doctor/irina-chibisova-346

5.00

Я дуже дякую Ірині Володимирівній та клініці ""Добрий прогноз"". Після того як мене, можна сказати, располосували при кесаревому розтині в хваленій київській кліниці Центрі планування сім'ї та виписали звідти з температурою і недочищенним ендометритом, тут я просто зрозуміла, що бувають просто хороші лікарі, які швидко і якісно виконують свою роботу! У гінекології все дуже чисто, (притому, що я достатньо педантична в таких питаннях, тому що лежала і в хороших, і в поганих лікарнях, і дійсно є з чим порівнювати) ніяких вимагань тощо там всі хто прибував разом зі мною, також ділилися враженнями, і казали що ні грошей, ні шоколадок, нічого в них не вимагали, на додадкові аналізи, обслідування також не відправляли! Допомагають всім! Я чесно дуж вдячна за допомогу, вибачаюсь, що Вамприйшлось допомагати мені після невдалих спроб лікування псевдолікарів, яким потрібні тільки гроші. А майбутнім паціентам хочу сказати настпуне: повірте, це зовсім не прості слова, тому що я народила, боліючи дуже важким і рідкісним захворюванням, і мені тут дійсно допомогли, тому, якщо у вас є в планах звернутися в гінекологію, раджу ""Добрий прогноз"" і саме Ірину Володимирівну.

Источник © doctora.ua/doctors/c-cibisova-irina-vladimirovna

5.00

Я запізнилася на прийом на 20 хв., Дівчина на ресепшені зателефонувала лікареві Чібісовій Ірині Володимирівній запитала, чи прийме вона мене. Отримала відповідь і за 5 хв. оформила мені карту. У цей час від лікаря вийшла пацієнтка, і я пішла на прийом .Прийом тривав 1 годину (через моє запізнення наступній пацієнтці довелося чекати своєї черги 30 хв., За, що мені було дуже соромно). Мета мого візиту-планування дитини. З 2014 р я ходила до гінеколога в клініку, де мене від чого тільки не лікували (перепила пів аптеки від антибіотиків до імуностимуляторів та гормонів, періодично робила УЗД і здавала аналізи). Ирина Володимирівна спокійно і докладно розпитала про все, що стосується мого здоров'я, спадкових захворювань, попередніх лікувань, подивилася спермограмму чоловіка, запитала про його лікуванні та внесла всі дані в комп'ютер. З собою у мене були результати всіх аналізів та призначень попередніх 2-х років, лікар подивилася все, що стосувалося останнього року. Потім вона провела повний гінекологічний огляд, кольпоскопію і взяла мазок на флору, аналіз на цитологію (пів року тому мені присвоювали ерозію) і аналіз на ВПЛ з визначенням типу вірусу (він не входить в страховку, тому лікар запитала, чи згодна я оплатити певну суму в касу). На завершення прийому лікар провела за допомогою пальпації огляд яєчників, матки і молочних залоз. Призначила здати гормони: на TORCH інфекції, щитовидної залози, пролактин, прогестерон, ЛГ, ФСГ, естрадіол, ДГЕА, кортизол, фібриноген, антитромбін, протромбін, АЧТЧ і загальний аналіз крові. Розписала, в які дні циклу необхідно здавати. Підсумок: ввічливе і швидке обслуговування на ресепшені (я ще залишила адресу ел. пошти і попросила надіслати результати аналізів), дуже детальний огляд у лікаря (Ірина Володимирівна делікатно брала мазки, все докладно пояснювала, відповідала на мої запитання, підбадьорювала). Взагалом все сподобалось, через 10 днів знову на консультацію! Чекаю з нетерпінням

Источник © doctora.ua/doctors/c-cibisova-irina-vladimirovna

Отзывы пациентов