Контакт-центр: Пн-Пт
Сб
Вс
8:00 - 20:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
Стационар: 24/7
 • Бульвар Вацлава Гавела, 40-А
  (ранее Ивана Лепсе)
 • Украина, Киев, 03126
 • [email protected]
 • 0 800 50 77 57

  (все звонки бесплатные)

 • поиск
!!! Акция "Ловите момент": скидки 30% на консультации врачей и УЗИ 26-29.02.2024 !!!
!!! Акция "Ловите момент": скидки 30% на консультации врачей и УЗИ 26-29.02.2024 !!!

Лисецкая София Викторовна

Проктолог Оперирующий проктолог Хирург ❤️Отзывы

 • проктолог
 • хирург
 • опыт работы более 5 лет

ПРИЕМНЫЕ ДНИ: Пн-Пт 9:00-17:00, Сб 9:00-15:00

АДРЕС: г. Киев. бульвар Вацлава Гавела, 40-А

ЧТО ВХОДИТ В СТОИМОСТЬ ПРИЕМА?

 • Консультация
 • Осмотр
 • Назначение плана обследований
 • Назначение плана лечения

СТОИМОСТЬ ПРИЕМА:

Приём проктолога 590грн Оплатить
Приём хирурга 650грн Оплатить
Приём по результату анализов 350грн Оплатить

ОПЕРАЦИИ, КОТОРЫЕ ВЫПОЛНЯЕТ СПЕЦИАЛИСТ:

 • иссечение геморроя
 • ПХО ран
 • лечение вросшего ногтя, панариция
 • аппендэктомия
 • герниотомия
 • резекция кишечника с формирование анастомоза/выведением стомы
 • высечение, дренирование, санация абсцессов, флегмон, фурункулов, карбункулов, парапроктита, маститов
 • пункция/дренирование сумки сустава
 • удаление папиллом, атером
 • эндовенозная лазерная коагуляция
 • минифлебектомия
 • коррекция рубцовых деформация кожи

ОБРАЗОВАНИЕ:

• Burn management school 2021г. Номер в реестре:14541-162-023-7325
• 2021г. «Лечение инфицированных ран». Номер в реестре:14541-161-919-0251
• 2021г. Integrative Healthcare Symposium. Номер в реестре:0174
• 2021 г. «Воспалительные заболевания кишечника: сложные нестандартные ситуации.» Номер в реестре: 18015
• 2021г. Коморбидный пациент в эпоху пандемии. Современные тенденции в мировой панкреатологии. Коморбидность в панкреатологии. Номер в реестре:0055
• 2021г. «Смерть мозга – клинические и правовые аспекты в Украине.» Номер в реестре: 629
• 2021г. «Острый тромбофлебит подкожных вен нижних конечностей. Тактика ведения».
• 2021г. «Достигаем консенсус: ведение пациентов с болевым синдромом.» Номер:22876
• 2021г. Рак поджелудочной железы: проблемы диагностики и лечения. Номер:0500
• 2022г. «Современные тенденции в мировой панкреатологии». Номер в реестре:0032
• 2022г. « Международная конференция ICAHMS по достижениям в области здравоохранения»
• 2022г. «Диагностика психических расстройств в практике врачей разного профиля»
• 2022г. Тайм-концепт в лечении ран
• 2022г. «PRO INTENSIVE: ЭМБОЛИИ.»
• 2022г. Синдром паховой боли. Мультидисциплинарный подход»

СЕРТИФИКАТЫ И СВИДЕТЕЛЬСТВА:

Лучшая клиника Киева .Отношение к больным на высшем уровне. Все продумано до мелочей .Весь персонал вежливый и внимательный .Условия нахождения в клинике комфортные .Высокий профессионализм врачей .Особенная благодарность хирургам : Коцубанову К.В .и Лисецкой С. В.

Юрий
01.02.2024

Чудова клініка. Рік тому звернулась з проблемою до лікаря Софії Лисецької, в інших клініках сказали тільки операція. Тут ми спробували вирішити проблему без хірургічного втручання. Лікар уважна, обережна та справжній професіонал. Дійсно, вийшло вирішити проблему без операції, за що я дуже вдячна! Якщо з проблемами, то тільки в «Добрий прогноз», бо прогноз і справді добрий! Дякую!

Вікторія
23.01.2024

Сподобалось те, як професійно та виважено персонал реагує на ситуацію. Обставини склалися так, що довелося робити термінову операцію. Зробили все дуже оперативно і без ускладнень. Все пройшло чудово. Дякую вам за таку якість обслуговування.

Окрема вдячність лікарям Софії Вікторівні та Денису Едуардовичу!

Сергій
22.01.2024

Вдячна Софії Вікторівні Лисецькій за приділену увагу, професіоналізм і акуратність. Процедура пройшла швидко та безболісно. Отримала відповіді на всі свої питання.

Ольга
22.01.2024

Лисецька С.В. Лікар від Бога,щиро вдячна вам! З вами дуже комфортно та приємно!

Аліна
22.01.2024

Дуже вдячна клініці «Добрий прогноз» за допомогу та прекрасний сервіс. Окрема подяка Лисецькій Софії Вікторівні (Ви моя любов♥️), адміністратору Ірині, медсестрам Марині та Світлані, а тако іншому персоналу, який був поруч у нелегкий період часу для мене. Ви МЕГА професіонали свого діла. Кращого відношення та рівня професіоналізму я не зустрічала ні в клініках Європи, ні України.
Ви назавжди в моєму серці! Дякую, що допомогли та підтримали. Люблю безмежно🤗🤗🤗

Олена
12.01.2024

Дуже сильно сподобалась лікар Софія Вікторівна Лисецька. Молода, приємна, професійна та акуратна.
В клініці мене оточили увагою, добром та піклуванням. Операція пройшла чудово, швидко та зовсім не страшно. Чудовий анестезіолог, медсестри. Відчула себе тут дуже комфортно, майже як вдома

Катерина
03.11.2023

Мені пощастило знайки таку клініку як «Добрий прогноз»,в цій кліниці дуже уважний та приємний до пацієнтів мед. персонал, дуже велика за це їм подяка. Дуже сподобався лікар Лисецька Софія Вікторі. Дуже вдячна за її відношення до пацієента, все докладно і ясно пояснює з приводу лікування. Операція пройшла прекрасно. А умови в стаціонаре дуже дуже гарні, догляд за пацієнтоми на вистоті, велика пошана за це. Я просто в захваті від цієї клінікі, можу впевнено рекомендувати цю клиніку.

Катерина
24.10.2023

Добре організований робочий процес, чудово підібраний персонал. Всі дуже уважні, турботливі, приємні. Сподобалась обстановка та умови. Лікарі чудові. Абсолютна щира вдячність Костянтину Вікторовичу Коцубанову та Софії Вікторівні за їх знання, розуміння ситуації та «золоті» руки!!!!!

Олександра
24.10.2023

Дуже сподобалась лікар Софія Вікторівна Лисецька. Молода, але дуже розумна і вправна. Операцію зробила чудово.
Умови в клініці дуже гарні, все продумано, комфортно, є все необхідне, не потрібно брати багато речей. Годують дуже смачно, навіть якщо страви дієтичні, все оригінально прикрашено. Ціни також помірні, чесно роблять перерахунок, якщо якась послуга не відбулася.
Адміністратори та медичний персонал приємні, уважні, швидко та якісно виконують свою роботу. Дуже всім задоволена. Бажаю вам миру, вдячних пацієнтів, спокійної праці та процвітання!

Наталія
24.10.2023

В клініці сподобалось абсолютно все. Дякую Софії Вікторівні за акуратність та приділену увагу.
Клініку обов’язково буду рекомендувати, оскільки тут все чудово сплановано та організовано.

Дмитро
24.10.2023

Обирала зпоміж декількох клінік і дуже задоволена, що обрала саме Добрий прогноз. Сподобалася лікар Софія Вікторівна, чемні адміністратори, уважний медичний персонал, комфортні умови і досить прийнятні ціни. Рекомендую!

Анастасія
20.09.2023

Проходила в клініці операцію — дякую Софії Вікторівні за вирішення моєї проблеми. Також велика подяка анестезіологу Юлії Юріївні — чудово виспалася))

Олена
24.08.2023

Сподобалися ціни, доброзичливість персоналу та швидкість надання послуг. Лисецька Софія Вікторівна — чудовий молодий і дуже професійний хірург.

Анатолій
24.08.2023

Лікуючись в «Доброму прогнозі» отримую максимум уваги, комфорту та маю надію лише на добрий результат.
Дуже задоволена лікарем. Софія Вікторівна чудовий спеціаліст, все детально пояснила та направила мене в правильне русло.

Юлія
24.08.2023

Пройшло доволі багато часу аби я могла залишити неупереджений відгук. Щиро можу сказати що я щаслива що знайшла цю клініку та потрапила на прийом до Лисецької Софії Вікторівні. Дуже чуйна лікарка, яка проконсультувала мене та надала рекомендації. Одразу записалась на операцію до неї та не пожалкувала. Супроводжувала мене весь період реабілітації. Гарні умови стаціонару, їжа на рівні «мама готувала». Дякую кожному хто працює у клініці «Добрий прогноз»!

Анастасія
19.08.2023

Хочу подякувати лікарям і персоналу клініки за якісну роботу і домашню атмосферу. Лікувався з приводу видалення невусів (родимки). Оперцію майстерно провела хірург від Бога і просто чарівна жінка — Софія Вікторівна Лисецька. Вам, Софіє Вікторівна, і вашим колегам 5 зірочок і моя щира подяка 🙂

Святослав
01.08.2023

Чудова клініка.Молоді,і добре підібрані кваліфіковані лікарі.Уважно вислухають,і дадуть слушні рекомендації щодо перебігу хвороби.Окрема подяка проктологу Лисецькій Софії Вікторівні,яка грамотно призначила курс лікування,завдяки якому делікатна проблема зійшла на нівець.

Володимир
12.07.2023

В клініці дуже добрі умови. Операцію зробили швидко, якісно, без зайвих зусиль та хвилювань. Персонал дуже кваліфікований, приємний. Всі працюють дуже злагоджено. Додатково ще смачно нагодували та пояснили всі рекомендації.
Дуже вдячна лікарю — Софії Вікторівні Лисецькій за її талант та чуйне відношення!

Ліда
09.06.2023

Хочу подякувати лікарям клініки 《Добрий прогноз》за проведену лапароскопічну холестицектомію, а особливо велика подяка лікарю Коцюбанову Костянтину Вікторовичу ,Лисецькій Софії Вікторівні, анастезіологу і медичним сестричкам та всьому персоналу клініки ви чудові ! Обов’язково буду радити вашу клініку своїм знайомим!Ще раз дякую вам за все ,бажаю вам процвітання і мирного неба!!!!

Альона
22.05.2023

Дякую чудовому, професійному лікарю Софії Вікторівні Лисецькій за її увагу та добрі руки!
В клініці дуже чисто, хороший ремонт, якісне обладнання, дуже хороше, смачне харчування. Персонал професійний, все відточено та продумано до дрібниць, що залишає дуже приємне враження.

Юрій
22.05.2023

В клініці “Добрий прогноз” була проведена консультація хірурга, чоловіку поставили діагноз грижа (кила) пахова. Лікар Коцубанов К.В. зробив неможливе ,мій чоловік одразу погодився на операцію:).
Після консультації нами опікувалась персональний адміністратор Ірина. Розписувала, відповідала на всі наші питання , коли виникла необхідність переносила дати аналізів та операціі . Все вчасно і дуже доброзичливо:).
Після здачі передопераційного пакету , який можна здати в цій клініці ( що дуже зручно) і дуплексного дослідження вен нижніх кінцівок (робили в іншій клініці) , та консультації лікаря було вирішено робити епідуральну анестезію. Анестезіолог Чамата Сергій Валерійович зробив її так , що мій чоловік не зрозумів коли це відбулося:). Хоча перед операцією боявся її найбільше.
Операцію та послідуючу консультацію через місяць виконував хірург Коцубанов Костянтин Вікторович. Це досвідчений лікар та людина, який одразу довіряєш!
Після операції комфорта палата та турботлива медсестричка Катерина:).
Підготовка, операція, відновлення після операції…,звичайно, не дуже приємні речі, але пройшли швидко. Нам дуже повезло знайти цю лікарню і цих людей. Зі всією повагою та вдячністю!

Наталія
11.05.2023

Дякую за швидко надану допомогу у вирішенні моєї проблеми. В клініці працює чудовий і дуже людяний лікар Софія Вікторівна Лисецька. Всі від адміністраторів до медичного персоналу дуже ввічливі та уважні. Лікуванням у «Доброму прогнозі» цілковито задоволена.

Олександра
11.05.2023

Дуже дякую лікарям клініки Добрий прогноз — Костянтину Вікторовичу та Софії Вікторівні за проведену роботу, увагу та турботу. В клініці отримав максимум інформації щодо свого стану, рекомендацій і цін. Обслуговування дуже комфортне.
Персоналу клініки висловлюю велику особисту вдячність за швидку та професійну роботу!

Сергій
11.05.2023

Відчувається піклування про пацієнта. Все сподобалося. Персонал працює на відмінно, швидко та злагоджено.
Софії Вікторівні Лисецькій величезна подяка!

Ігор
25.04.2023

Дякую лікарям Костянтину Вікторовичу та Софії Вікторівні за проведену операцію. Результатом задоволений.
В клініці працюють справжні професіонали. Все організовано на дуже високому рівні.

Олег
25.04.2023

Вельми дякую чудовому лікарю Лисецькій Софії Вікторівні за уважне відношення, турботу та гарний настрій.

Олександра
15.04.2023

Вразила молода та дуже професійна лікар — Лисецька Софія Вікторівна. Дуже якісно, швидко обслужили, все детально розказали, дали рекомендації додому. Не пожалкував, що обрав саме Добрий прогноз.

Віктор
05.04.2023

Послугами клініки дуже задоволений. Чудові умови за помірну ціну. Плюс порадувало збереження конфіденційності.
Величезне дякую Софії Вікторівні за допомогу!

Роман
05.04.2023

Дуже задоволена, що обрала саме цю клініку для лікування. Лисецька Софія Вікторівна — дуже приємна, молода та професійна лікар. Вдячна всьому персоналу за моральну підтримку, увагу та розуміння.

Наталія
27.03.2023

Вдячна лікарям, медсестрам та всьому колективу клініки за кваліфіковану допомогу, чуйне ставлення та підтримку. Особлива вдячність Коцубанову Костянтину Вікторовичу та Лисецькій Софії Вікторівні. Дякую вам!
Мирного вам неба, розвитку та вдячних пацієнтів!

Марина
21.03.2023

Швидко та якісно вирішують майже будь-яку проблему. Мені дуже сподобалось відношення та оперативне реагування на ситуацію. Особливе дякую Софії Вікторівні за допомогу!

Наталія
06.03.2023

Тут всі такі чудові. Лікарі, медсестрички, санітарочки, адміністратори. Видно, що персонал кожен на своєму місці і любить свою справу.
Лікування пройшло дуже добре, комфортно. Всі рекомендації надали, пояснили все до дрібниць. Годували дуже смачно.
Окремо хочу висловити величезну вдячність лікарям — Коцубанову Костянтину Вікторовичу та Лисецькій Софії Вікторівні!

Надія
02.03.2023

В клинике Добрый прогноз спокойная атмосфера, к пациентам заботливое отношение, врачи — профессионалы своего дела. Решилась делать операцию именно здесь и не пожалела. Хочу выразить огромную благодарность всему медперсоналу и своему лечащему врачу Лисецкой Софии Викторовне. Очень приятная, внимательная, доброжелательная, тактичная, грамотный специалист. Рада, что попала к ней.

Руслана
23.02.2023

Послугами клініки дуже задоволений. Процедуру зробили швидко і безболісно (максимум легкий дискомфорт). Дякую Софії Вікторівні за професіоналізм.

Володимир
21.02.2023

В клініці мене вразила атмосфера та професіоналізм, з яким всі працівники підходять до справи. Лікар Софія Вікторівна дуже приємна та уважна. Раджу всім не терпіти та звертатися саме сюди. Хвороби можна і треба позбутися легко і швидко. А «Добрий проноз» у цьому трчно допоможе.

Анастасія
07.02.2023

Зробив операцію. Лікар Лисецька Софія Вікторівна чудовий молодий спеціаліст. Лікуванням залишився задоволений. Клініці тільки найкращі побажання.

Ігор
31.01.2023

Дякую лікарю Софії Вікторівні за хороше відношення та професійно надану допомогу. В клініці відчувається турботливе ставлення до пацієнтів, що мені сподобалось. Буду радити знайомим звертатися в «Добрий прогноз» при потребі.

Валерій
11.01.2023

Вдячна лікарю Лисецька Софія Вікторівна за професіоналізм та чудове відношення до пацієнта. Клініка в цілому дуже хороша. Затишно, чисто, комфортні умови. Смачно годують. Бажаю процвітання та не зупинятися на досягнутому!

Світлана
03.12.2022

В клініці все дуже сподобалося. Вдячна лікарю Лисецькій Софії Вікторіані за надану допомогу.

Вікторія
30.11.2022

Послугами клініки задоволений. Велика вдячність лікарю Софії Вікторовні. Дуже професійний та приємний лікар. Все детально пояснила. Лікуванням дуже задоволений.

Сергій
21.11.2022

Не вмію гарно писати, але хочу висловити свою щиру вдячність лікарю Софії Вікторівні Лисецькій. Лікуванням та обслуговуванням в клініці повністю задоволений.

Олександр
11.11.2022

Отзывы не редактируются, но проходят проверку модератором для защиты от недобросовестной рекламы.
Спасибо за понимание!

Рейтинг 0.0 из 5 на основе отзывов

НАШИ ЛИЦЕНЗИИ И СЕРТИФИКАТЫ

Сертификат признания ВМ
Лицензия МОЗ АЕ №571474 от 14.03.2014г.
Лицензия МОЗ АЕ №638153 от 26.02.2015г.
Аккредитационный сертификат МОЗ №015089
Отзывы Иногородним
Есть вопросы? Напишите нам в Viber
Напишите в Telegram
×
Аліна
22.01.2024
Лисецька С.В. Лікар від Бога,щиро вдячна вам! З вами дуже комфортно та приємно!
×
Людмила
20.01.2024
Дуже вдячна професійним лікарям клініки за увагу, щиру турботу та їх компетентність по всіх питаннях. Персонал клініки підібрано ідеально, всі піклуються про пацієнтів та доповнюють один одного...
×
Людмила
20.01.2024
Клініка подобається, особливо увага персоналу та комфортні умови.
×
Світлана
19.01.2024
Дуже вдячна неймовірно кваліфікованому, чуйному, доброму лікарю Аліні Сергіївні! В клініці дуже сподобалось, затишні умови, персонал приємний, оточує увагою...
×
Іван
18.01.2024
Дуже подобається відношення персоналу, всі дуже уважні, ввічливі, відповідальні. Лікар заряджає оптимізмом і допомагає налаштуватися на правильний результат. На сьогоднішній день результатом лікування повністю задоволений.
×
Олена
19.01.2024
Дуже уважний ,та професійний підхід до пацієнтів....дуже дякую і дівчаткам на рецепшені ,медсестричкам дуже чуйні ...а особливо лікарю Коцубанову Костянтину Вікторовичу, дійсно лікар від Бога !
×
Тетяна
18.01.2024
Супер клініка. Дуже задоволена умовами, якістю послуг, увагою лікарів і персоналу. Раджу за медичною допомогою звертатися тільки сюди.
×
Ольга
17.01.2024
Вдячна Софії Вікторівні Лисецькій за приділену увагу, професіоналізм і акуратність. Процедура пройшла швидко та безболісно. Отримала відповіді на всі свої питання.
×
Катерина
18.01.2024
Щиро вдячна кращому лікарю Олександру Володимировичу за його увагу, професійність та чудове (і що важливо доцільне) почуття гумору. В клініці чудові умови. Проходити лікування у Доброму прогнозі саме задоволення.
×
Світлана
14.01.2024
Дякую персоналу клініки за чітку та організовану роботу, привітливість і позитив, які так необхідні людям, які потребують допомоги! Окрема ПОДЯКА професіоналу високого рівня КОЦУБАНОВУ Костянтину Вікторовичу
×
Олександр
17.01.2024
Дуже сподобався підхід до пацієнтів, увага, приємний персонал. Дякую чудовому лікарю Костянтину Борисовичу. Дуже задоволений обслуговуванням...
×
Ольга
16.01.2024
Безмежно вдячна лікарю Вірсті Аліні Сергіївні. Професіонал своєї справи! Чуйна, уважна, одним словом - Лікар з великої літери...
×
Наталія
16.01.2024
Важко передати словами з яким теплом та турботою зустрічають пацієнтів у Доброму прогнозі. Тут завжди оточують увагою та добротою і піднімають настрій. А лікарі то окрема вдячність та любов.
×
Наталія
14.01.2024
Дуже вдячна клініці "Добрий прогноз " за допомогу та прекрасний сервіс. В цій клініці 27.10.2023року була проведена операція (редакція шлунку) моїй мамі. Був пройдений складний та нелегкий шлях. Окрема подяка лікарю онкологу Шепіль О.В. лікарю Олексієнко А.О. та лікарю Коцубанову К.В...
×
Ірина
13.01.2024
"Добрий прогноз" повністю виправдовує свою назву, тут вас оточують турботою та добротою. Турбота та увага відчуваються від всього персоналу. Особлива вдячність Аверіній Ганні Олександрівні!
×
Олена
12.01.2024
Клініку вважаю найкращою в Києві! Дуже рекомендую звертатися!...
×
Вікторія
13.01.2024
Цю клініку можу рекомендувати. Вперше звернулася тільки тому, що поряд з домом, але прониклася і обслуговуюся уже тивалий термін у різних лікарів -все подобається.
×
Вячеслав
12.01.2024
Дякую за ефективне лікування в чудових умовах і самим найкращим обслуговуванням.
×
Інна
13.01.2024
Перше, що помічаєш, - увагу і професійність кожного працівника: лікарів, медперсоналу, молодших медпрацівників та адміністраторів. І все це у затишній атмосфері самої лікарні. Кожен працівник заспокоює перед операцією і робить усе...
×
Олена
05.01.2024
Чудова клініка. Дуже доброзичливий, уважний персонал, професійні лікарі. Оперуватись тут одне задоволення. Окрема вдячність Аліні Сергіївні за її людяне відношення та розуміння.