Послуга | Ціна (грн) |
---|---|
Консультація онколога | від 700 |
Госпіталізація до стаціонару | 1986 |
Медичне забезпечення (за фактом використання) | 12000 |
В онкологічній практиці терапевтичні методи поділяються на радикальні, паліативні та симптоматичні. До радикальних відноситься хірургічне видалення новоутворення та метастатичних вогнищ з можливістю майбутньої тривалої ремісії. Паліативні методи відрізняються метою, обсягом та показаннями. У цій статті ми розповімо про паліативне лікування раку, з якою метою і як воно проводиться.
МЕТОДИКИ ПАЛІАТИВНОЇ ДОПОМОГИ ОНКОХВОРІМ
Ефективними методами досягнення цілей паліативного лікування є:
- медикаментозна терапія – застосування знеболювальних, паліативної хіміотерапії (введення скорочених доз хіміопрепаратів, гормональних засобів, використання таргетних та імунопрепаратів);
- променева терапія (сприяє зменшенню болю при метастазах у кістці);
- хірургічні операції.
ПАЛІАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ В ОНКОЦЕНТРІ «ДОБРИЙ ПРОГНОЗ»
Паліативна допомога Київ, яка надається раковим хворим в Онкологічному центрі «Добрий прогноз», має низку переваг:
- комфортні умови перебування у стаціонарі;
- постійний контроль та надання необхідної допомоги кваліфікованими лікарями та медичним персоналом;
- застосування сучасних високоефективних препаратів та лікувальних методик;
- психологічна підтримка пацієнта та його близьких.
ПРИЙОМ ВЕДУТЬ:
ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ:
ЩО ТАКЕ ПАЛІАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ
Отже, в чому полягає паліативне лікування онкохворих? Це терапевтичні процедури, що надають тимчасовий ефект і ведуть до зменшення розмірів пухлини та перешкоджання її швидкому зростанню. Основною метою цього виступає максимальне ослаблення хворобливих симптомів, покращення якості та продовження життя пацієнта.
Паліативна допомога необхідна пацієнтам з онкологічними захворюваннями, що важко протікають, на термінальній стадії. У цьому випадку комплексна протипухлинна терапія не дозволяє досягти лікування або тривалої ремісії. Статистичні дані вказують на те, що тільки в європейських країнах від раку щороку помирає понад 1,5 мільйона людей, при цьому полегшення страждань і підтримки на пізніх стадіях захворювання потребують близько 300 тисяч пацієнтів. Саме на зняття болісних проявів захворювання, надання психологічної допомоги самим онкохворим та їхнім родичам спрямована паліативна медицина.
ПРИНЦИПИ ПАЛІАТИВНОЇ ТЕРАПІЇ
Як говорилося вище, паліативна допомога онкологічним хворим передбачає ослаблення хворобливих симптомів і можливе підвищення якості життя пацієнта. Сюди відносяться не лише медичні послуги, а й психологічна та соціальна допомога.
Принципи цього напряму медицини представлені у Білій книзі, виданій Європейською асоціацією паліативної допомоги:
- безперервність допомоги — медична допомога та контроль повинні безперервно надаватися пацієнтові до моменту його смерті;
- дотримання гідності хворого — лікарі та медичний персонал повинні ставитися до пацієнта з належною повагою та чуйністю, а послуги з лікування та догляду надаються лише за згодою самого хворого або його родичів;
- доброзичливе ставлення — хворому у тяжкому стані необхідні доброзичливість, привітність, спокійне спілкування;
- інформування пацієнта про лікування;
- психологічна підтримка пацієнта та його близьких.
ХОПІСНА ДОПОМОГА
У поняття «хоспіс» входить медичний заклад (клініка, відділення), призначений для надання медичної та психологічної допомоги вмираючим хворим. У хоспісі надається така допомога хворому:
- знеболення;
- симптоматичне лікування;
- догляд;
- психологічна підтримка.
ФОТО КЛІНІКИ
Відгуки не редагуються, але проходять перевірку модератором для захисту від недобросовісної реклами.
Дякуємо за розуміння!