Контакт-центр: Пн-Пт
Сб
Вс
8:00 - 20:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
Стационар: 24/7
  • Бульвар Вацлава Гавела, 40-А
    (раніше Івана Лепсе)
  • Україна, Київ, 03126
  • [email protected]
  • 0 800 50 77 57

    (всі дзвінки безкоштовні)

  • пошук
• Клініка та операції Пн–Сб 8:00–19:00 • Стаціонар 24/7 • Резервна електрика • Знижка ВПО, ЗСУ -20%
• Клініка та операції Пн–Сб 8:00–19:00 • Стаціонар 24/7 • Резервна електрика • Знижка ВПО, ЗСУ -20%

Мастопатія молочної залози

Вартість послуг у клініці «Добрий прогноз»

Послуга Ціна в ГРН
Мамографія однієї молочної залози у двох проекціях 490
Мамографія обох молочних залоз у двох проекціях 850
Консультація мамолога Мовчан Ю.В. 990
Консультація мамолога Лісічкін Д.Е. 750
УЗД молочних залоз 650
Консультація мамолога + мамографія, прийом веде лікар вищої категорії Мовчан Ю.В. Акція: 1670 1840
Консультація мамолога + мамографія, прийом веде мамолог Лісічкін Д.Е. Акція: 1280 1600
Консультація мамолога + УЗД, прийом веде лікар вищої категорії Мовчан Ю.В. Акція: 1480 1640
Консультація мамолога + УЗД, прийом веде мамолог Лісічкін Д.Е. Акція: 1120 1400
Консультація мамолога + УЗД + мамографія, прийом веде мамолог Лісічкін Д.Е. Акція: 1800 2250

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ КЛІНІКУ «ДОБРИЙ ПРОГНОЗ»?

Головні переваги мамологічної допомоги у клініці «Добрий прогноз» – це:

  1. Висока кваліфікація та досвід: лікарі вищої категорії, кандидати мед. наук, автори інноваційних методик.
  2. Індивідуальний план лікування для кожної пацієнтки.
  3. Ми знаходимося у Солом’янському районі м. Київ. До нас легко дістатися як на авто, так і на громадському транспорті.
  4. Зручний графік роботи:
    Пн – Пт з 9:00 до 21:00
    Субота з 9:00 до 15:00
  5. Повний спектр послуг: консультації, діагностика, лікування (операційні і стаціонар 24/7)
  6. Реальні відгуки наших пацієнтів. Відео-відгуки ДИВИТИСЬ❱❱❱

ПРО ЗАХВОРЮВАННЯ

Мастопатія – це патологічна зміна тканин молочних залоз. Цей термін фактично збірне поняття і, якщо перекладати дослівно, це звучить як хвороба молочної залози. Ця патологія за рахунок різноманітності симптомів та проявів цих симптомів досить часто зустрічається у жінок. Майже у 70% жінок при зверненні до лікаря рано чи пізно може бути встановлено цей діагноз

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ДО МАМОЛОГА

    КЛАСИФІКАЦІЯ МАСТОПАТІЇ

    1. Дифузна мастопатія характеризується хворобливими відчуттями, тяжкістю в молочних залозах у жінок, особливо в передменструальному періоді, з настанням якого болі швидко змінюють свою інтенсивність. Клінічно дана форма мастопатії поводиться у вигляді вираженої хворобливості при пальпації молочної залози, особливо у зовнішніх квадрантах. Найчастіше болючі відчуття виникають в обох молочних залозах. При пальпації визначається досить виражений залозистий компонент, іноді долі молочної залози контуруються досить чітко. При УЗ-дослідженні яскраво виражений залозистий малюнок з чітко визначеними міждольовими проміжками, що визначається етіологією цього процесу.
    2. Фіброзно-кістозна мастопатія також часто супроводжується больовими відчуттями в молочних залозах, проте, на додачу до цього пацієнтки навіть при самообстеженні можуть виявляти в тканині залози круглі утворення з чіткими рівними контурами, найчастіше болючі. При УЗД, крім раніше описаних змін у тканині залози, візуалізуються поодинокі або множинні анохогенні утворення, оточені гіперехогенною капсулою.
    3. Вузлова мастопатія може супроводжуватися тими ж симптомами, що й попередні форми захворювання, проте в ряді випадків хвороба може протікати і безсимптомно. Іноді вузлова форма мастопатії виявляється випадково при УЗД та при аспіраційній біопсії. Характерною рисою при УЗД молочних залоз є наявність у тканині гіперехогенного вузла з нечіткими контурами, ехографічно схожого на картину раку молочної залози. Диференціальною діагностикою у цьоиу разі служить біопсія вузлового утвореня.

    ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ МАСТОПАТІЇ

    • підвищений вміст естрогенів у крові
    • генетична схильність
    • гінекологічні захворювання
    • порушення репродуктивної функції: повна відсутність вагітностей та пологів протягом усього життя
    • переривання вагітності, за яким слідує різкий гормональний спад і повна перебудова гормонального фону
    • відмова від грудного вигодовування або короткий період лактації
    • порушення в роботі ендокринної системи (захворювання щитоподібдної залози, цукровий діабет)
    • травми грудей
    • психологічні фактори: хронічні стреси, перевтома, нервова напруга, депресії
    • хронічні захворювання печінки
    • пізній наступ менопаузи
    • раннє статеве дозрівання
    • дефіцит йоду в організмі
    • шкідливі звички
    • надлишкова маса тіла
    • пухлини гіпоталамуса та гіпофіза

    ДІАГНОСТИКА МАСТОПАТІЇ

    Діагностика починається із клінічного дослідження. Лікар оглядає пацієнтку, розпитує про характер менструацій, кількість пологів і абортів, наявність генетичної схильності, інші фактори ризику. Методом пальпації лікар визначає стан грудей та сосків, перевіряє наявність вузликів та ущільнень, стан лімфовузлів.

    Для діагностики фіброзно-кістозної хвороби застосовуються:

    Мамографія – рентгенологічне дослідження, яке дозволяє виявити захворювання на ранній стадії . Мамографія – метод неінвазивний, але дуже інформативний – визначає величину, форму та кількість кістозних утворень.

    УЗД діагностика мастопатії дає можливість обстежити молочні залози детально, допомагає визначити природу патології, виявленої при пальпації чи мамографії, а також відрізнити злоякісну пухлину від інших новоутворень.

    Пневмокістографія – метод дослідження молочної залози при підозрі на кістозні утворення. Безпечна та безболісна процедура, з високою інформативністю, дозволяє роздивитися навіть найдрібніші новоутворення.

    Біопсія тканин молочної залози з подальшим цитологічним дослідженням проводиться для вивчення клітинної структури та визначення характеру новоутворення (злоякісне чи ні). Виділення із сосків також направляються на дослідження.

    Аналізи на гормони при мастопатії, де визначається рівень лютеїнізуючого гормону (ЛГ), фолікулостимулюючого гормону (ФСГ), пролактину, естрадіолу, тестостерону. За потреби лікар може призначити додаткові обстеження.

    КОНСЕРВАТИВНИЙ МЕТОД ЛІКУВАННЯ МАСТОПАТІЇ

    При фіброзній формі мастопатії обирається консервативний план лікувальних заходів, що включає дієтотерапію, вітамінотерапію, лікарську терапію, а також заходи, спрямовані на усунення можливої ​​причини.

    Лікування фіброзно-кістозної мастопатії може бути і консервативним, і хірургічним. Тактика лікування обирається лікарем залежно від розмірів і різновиду кісти, що знаходяться в тканині молочної залози. У разі фіброзно-кістозної мастопатії виявленої пацієнтом або при УЗД необхідно врахувати низку факторів:

    • розміри кісти, що не перевищують 1-го см, не вимагають лікування, а терапія призначається така ж, як і при дифузній формі мастопатії.
    • у разі виявлення на УЗД кіст понад 1 см в діаметрі, необхідне виконання тонкоголкової біопсії з лікувально-діагностичною метою. Кісти, що досягли розмірів більше 1 см, самостійно не проходять, тому видалення рідини за допомогою біопсії може сприяти опаданню і злипання стінок кісти. Матеріал, отриманий при пункції, має бути направлений на цитологічне дослідження для визначення різновиду кісти, – залежно від цього призначається терапія.

    ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ МАСТОПАТІЇ

    Рішення про хірургічне лікування мастопатії приймається, якщо консервативне лікування виявилося неефективним і тенденції до поліпшення стану пацієнтки немає. Оперативне втручання показано при:

    • вузлових формах мастопатії
    • фіброаденомі та множинних кістозних утвореннях
    • внутрішньопротоковій папіломі
    • надмірному розростанні тканин та збільшенні утворення
    • підозрі на злоякісне переродження клітин
    • рецидиві вузлової мастопатії після консервативного лікування

    При вузловій формі мастопатії виконується секторальна резекція молочної залози – видалення новоутворення одночасно з ділянкою грудної залози. Видалена ділянка підлягає обов’язковому гістологічному дослідженню. При виявленні злоякісних клітин обсяг операції може бути розширений, можливе повне видалення молочної залози з подальшим застосуванням хіміотерапії.

    При внутрішньопротокових папіломах проводиться центральна резекція молочної залози. Відноситися до хірургічного лікування мастопатії варто обережно, тому що навіть після операції можливе повторне утворення вузлів уздовж лінії хірургічного шва.

    Важливо пам’ятати, що при фіброзно-кістозній мастопатії протипоказані будь-які дії, здатні спровокувати хворобу: тривале перебування на сонці, штучна засмага, фізіопроцедури, відвідування сауни та лазні.

    Після перенесеної мастопатії важливо вести здоровий спосіб життя: позбутися шкідливих звичок, правильно харчуватися, більше бувати на свіжому повітрі, спати достатню кількість часу, не нервувати і отримувати задоволення від життя.

    ХІРУРГИ-МАМОЛОГИ:

    Мовчан
    Юрій Валентинович

    Чибісов
    Леонід Павлович

    Мастопатия - Лечение в Киеве - Симптомы - Фиброзно-кистозная мастопатия - фото 5

    © Рецензент:   Мовчан Юрій Валентинович

    Лікар вищої категорії, хірург, мамолог
    Медицинский центр Добрый Прогноз
    03126, Киев, Вацлава Гавела, 40a
    +380954087707 [email protected]
    5.00

    Клинику посоветовала мне сестра, лечилась здесь по поводу проблем по женской части. Мне же была необходима консультация хорошего маммолога, для того чтобы подтвердить диагноз который мне поставили в другом центре. Благодарна Константину Викторовичу и администратору Алене за оргаинацию самого быстрого обследования в моей жизни)) Уже на следующее утро после моего первого визита сюда мне сообщили все результаты диагностики и опровергли ранее поставленный диагноз, спасибо за качественную медицину в Украине!

    Відгуки не редагуються, але проходять перевірку модератором для захисту від недобросовісної реклами.
    Дякуємо за розуміння!

    Рейтинг 5.00 із 5 на основі 1 відгука(ів)

    НАШИ ЛИЦЕНЗИИ И СЕРТИФИКАТЫ

    Сертификат признания ВМ
    Лицензия МОЗ АЕ №571474 от 14.03.2014г.
    Лицензия МОЗ АЕ №638153 от 26.02.2015г.
    Аккредитационный сертификат МОЗ №015089
    Відгуки Іногороднім
    Є питання? Напишіть нам у Viber.
    Напишіть у Telegram
    ×
    Людмила
    10.04.2025
    Чудова клініка. Доступні ціни. Дуже хороші небайдужі лікарі.
    ×
    Василь
    06.04.2025
    Клініка "Добрий прогноз" - це дійсно доброзичлива атмосфера і професіоналізм кожного співробітника. Дуже вдячний лікарям, які діагностували хворобу, вказали правильний шлях до її подолання. Дуже вдячний Коцубанову Костянтину Вікторовичу...
    ×
    Лідія
    28.03.2025
    З усіх можливих клінік завжди обиратиму Добрий прогноз. Тому що тут працюють найкращі люди.
    ×
    Наталія
    14.02.202
    Дуже сподобалась клініка. Чудові умови. Лікар Аверіна Ганна Олександрівна найкраща з усіх.
    ×
    Світлана
    30.12.2024
    Дуже подобається доброта та душевний підхід персоналу до роботи. Лікування проходить добре.
    ×
    Федір
    13.02.2025
    Клініка дуже подобається. Дуже чиста, затишна, привітний персонал. Дуже кваліфікований досвідчений лікар.
    ×
    Діна
    11.02.2025
    В клініці Добрий Прогноз, робила операцію гістерорезектоскопію, яку виконувала Лікар Юлія Самойлова. Лікар, медсестри, анастезіолог всі дуже милі та чуйні, знають свою справу...
    ×
    Ольга
    28.11.2024
    Клініка чудова. Рекомендую! Подобається абсолютно все! Всі на своїх місцях і працюють на совість.
    ×
    Юлія
    02.12.2024
    Завжди приємно отримувати якісні послуги за прийнятні кошти. Особливо якщо це стосується здоров'я. В клініці "Добрий прогноз" проходити лікування комфортно. Відчуваю себе у надійних, відповідальних руках.
    ×
    Марина
    26.11.2024
    Дуже сподобалось як організовано процес надання допомоги в цій клініці. Все на місці, аналізи можна здати одразу. Стаціонар і операційна на третьому поверсі. Все дуже зручно. І клініка забезпечує всім що треба.
    ×
    Олександра Степанівна
    07.02.2025
    Дуже вдячна клініці Добрий прогноз, велика вдячність всьому медичному персоналу.Зробили операцію по видаленню жовчного міхура, все пройшло добре, у цих лікарів золоті руки, і особливо вдячні лікарю Лисецька Софія Вікторівна...
    ×
    Тетяна
    06.02.2025
    Безмежно вдячна чудовому хірургу Коцубанову Костянтину Вікторовичу та всьому персоналу клініки! Хороші умови і відповідальне ставлення до здоров'я пацієнта!
    ×
    Надія
    05.02.2025
    Робила операцію в клініці Добрий прогноз, обрала її за відгуками. Спочатку страшенно боялася, але дарма переживала — лікарі справжні професіонали. Все пройшло швидко, без ускладнень, відновлення було легшим, ніж я очікувала...
    ×
    Олена
    04.02.2025
    Чудова клініка! Раджу всім! Кому потрібна якісна мед.допомога- звертайтесь в Добрий прогноз.
    ×
    Оксана
    04.02.2025
    Люблю звертатися в Добрий прогноз хоча б черете те, що тут відчувається справжня турбота та піклування. А коли спілкуєшся з лікарем не виникає сумнівів у хорошому надійному результаті.
    ×
    Альона
    12.11.2024
    Мовчан Юрій Валентинович - найкращий лікар в країні! Дякую за Вашу золоті руки, щирість, доброту та позитивний настрій.
    ×
    Тетяна
    21.01.2025
    Задоволена швидкістю та якістю послуг. Лікар дуже сподобався. Дуже приємний персонал.
    ×
    Людмила
    30.01.2025
    Клініку рекомендую абсолютно щиро, бо сама користуюсь їх послугами не один рік. Чудове обслуговування, прийнятні ціни.